Siim Land

Juubelisaade biohäkker Siim Landiga – keha, vaimu ja keskkonna optimiseerimine

#200 Juubelisaade biohäkker Siim Landiga – keha, vaimu ja keskkonna optimiseerimine by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1020853090-ausad-mehed-siim-land-biohakker.mp3 Kirjeldus: Käes on juubelisaade, kus tähistame koos saatekülalisega #200 episoodi täitumist! Tänase 200-nda episoodi külaliseks on autor, spiiker, sisu looja, antropoloog ja biohäkker Siim Land. Siim on kirjutanud mitmeid raamatuid inimkeha optimisatsionist, soorituse parandamisest, toitumisest ja biohäkkimisest. Ta…

Read More

Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust

«20midagi» Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/20midagi/20midagi2020043001.mp3 Kirjeldus: Tervise- ja toitumisalane treener Siim Land räägib saates iseenda arendamisest ja mõttemaailma teadvustamisest. Kuidas saavutada enesega rahulolu: kuidas olla teadlik oma eesmärkidest, teha paremaid otsuseid ja parandada produktiivust? Lisaks tulevad jutuks intervallpaastumise eelised, kuidas Siim on teinud huvist elukutse ning miks võib perfektsus muutuda hea vaenlaseks.

Read More

Siim Land

Siim Land – Disipliin on vabadus” Kuula: https://media.blubrry.com/hakkametegutsema/content.blubrry.com/hakkametegutsema/Siim_LAnd_uuesti.mp3 Kirjeldus: Siim land on Ma olen autor, sisu looja, terviklik tervishoiutöötaja ja kõrge jõudlusega treener. Hariduse järgi on ta antropoloog, kuid ta on ka ettevõtja ja kirjanik. Aastate jooksul on mul õnnestunud saavutada oma isiklikus arengus tase, kus ta  tundis, et on vaja oma teadmisi jagada maailmaga….

Read More

Siim Land

Tamara Podcast – Siim Land Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/501659913-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-siim-land.mp3 Kirjeldus: Siim Land on biohacker, kirjanik, avalik esineja ja podcaster, kelle eesmärk on võimalikult tervislikult ning optimaalselt elada.

Read More

Siim Land & Kuidas elada 100 aastaseks?

Aitab smuutide joomisest, hakkame maksa sööma! Tänases episoodis räägime, kuidas elada pikemat, tervislikumat ja väärtuslikumat elu. Tutvume Siimu vaatega ketogeensele dieedile ning uurime, millised on tema toitumise iseärasused. Siim on antropoloogia haridusega kirjanik, 33 000 jälgijaga Youtuber ning podcasti Body Mind Empowerment eestvedaja. Aesthetic Podcast #7 | Siim Land & Kuidas elada 100 aastaseks?

Read More