Siim Nestor

Mis Muss On – Siim Nestor

Kuula:

Kirjeldus:
“Mis Muss On?” on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo seekordse saate külaliseks on muusikaajakirjanik ja Lil peo ning saate eestvedaja Siim Nestor.

Muuhulgas rääkis Nestor uuema ajastu räppmuusika käekäigust Eestis, milline võib olla sellega seotud kogukonna tulevik ja kuidas tekkis idee alustada uue plaadifirmaga. Sten Kohlmann on samuti talvepuhkuselt naasnud ning kostitab kõiki värske välireportaažiga.

Mis vihastas veganid välja ja Siim Nestor jõi nädalavahetusel palju õlut

5. saade: mis vihastas veganid välja ja Siim Nestor jõi nädalavahetusel palju õlut by Eesti Ekspress

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Ekspressi podcasti viiendas saates arutletakse selle üle, kuidas tervislikult süüa ning mis on ühist käsitööõllefestivalil ja rokk-kontserdil. Tänases paberlehes on pikem usutlus ühe Eesti parima toitumisteadlase Mati Roastoga, kes nimetab lastele vegan-põhimõtete pealesurumist kuritegelikuks. Veganite poolelt kommenteerib asja toitumisnõustaja Rain Vainik.

Millest algas taimetoidurevolutsioon ja miks paduveganid tervisliku toitumise osas teadlasteaga ei nõustu, sellest räägime saate esimeses pooles.

Tähelepanu, saate teist osa ei soovita me kuulata lastel, alkoholi tarbimine võib kahjustada teie tervist. Me räägime muusikakriitik Siim Nestoriga, kes käis Tallinnas rahvusvahelisel käsitööõllefestivalil, sellest, milliseid tundeid ja mälestusi temas üks kvaliteetne rüübe äratab, ja kuidas õiget käsitööõlut ära tunda.

Saadet juhivad Kristjan Pihl ja Dannar Leitmaa