Värske abielumees Vene: Leedu kossumehi oli pulmas rohkem Eesti omi

236. osa: Värske abielumees Vene: Leedu kossumehi oli pulmas rohkem Eesti omi

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallisaade „Viies veerandaeg“ tõi seekord sama laua taha Siim-Sander Vene ja Andres Sõbra. Värske abielumees Vene võttis ligi tunnise vestluse jooksul kokku oma eduka teekonna kuni tänase päevani.

40 aastat abielus olnud Sõber uuris külaliselt, kas pärast pulma on kuidagi teismoodi tunne ka. „Tunne on pidulik. Eks ta nüüd hakkab vaikselt tagasi argipäeva loksuma, aga natukene on ikka teistmoodi,“ muljetas Vene. „Rahvast oli peaaegu 60 inimest. Vahepealne, mitte liiga suur, aga mõned inimesed ikka tulid.“

Sõber jätkas uudishimulikult: „Kas viin ka oli?“
Vene: „Eesti pulm ikkagi ju. Ilma ei saa.“
Sõber: „Ja joodi küll eks?“
Vene: „Eks mõned ikka jõid.“
Sõber: „Palju kossumehi oli?“
Vene: „Eesti kossumehi väga polnud. Leedu kossumehi oli rohkem. Vanast ajast on sõpru jäänud.“

Ülejäänud saate jooksul hekseldati läbi terve Vene karjäär esimestest sammudest kuni tänaseni. Millist rolli on sel teekonnal mänginud vanemad? Miks sattus Vene 15aastasena Malaga asemel hoopis Kaunase Žalgirisesse? Ja miks ta ikkagi Leedu suurklubi juurest lahkus?

Hüva kuulamist!

«Mängumehed» 16. märtsil

«Mängumehed» 16. märtsil

Kuula:

Kirjeldus:
Saatejuhid Siim Raudla ja Kristo Saage võtsid toru otsa piiri taga asuvad Eesti mängijad. Sõna saavad koroonaviiruse ühes tulipunktis Itaalias asuvad Siim-Sander Vene ja Rain Veideman ning Rootsis tegutsev Jaan Puidet.

Siim-Sander Vene ja Kalev Kruus

Siim-Sander Vene ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #1

Kuula:

Kirjeldus:
Kalev Kruusil on külas Eesti korvpallistaar Siim-Sander Vene. Siim-Sander vaatab tagasi lõppenud hooajale ning räägib põnevaid telgitaguseid Gran Canaria elust. Samuti saavad kuulajad teada, mis positsioonil Siim-Sander hakkab uues klubis mängima. Spekuleeritakse, kellest võib saada Eesti koondise uus peatreener ning kes võiks üllatada algaval korvpalli MM-il.

Priit Vene räägib poegadest, Žalgirisest, Eesti treeneritest ja Saksamaa edumudelist

11. osa: Priit Vene räägib poegadest, Žalgirisest, Eesti treeneritest ja Saksamaa edumudelist

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe ajakirjanikud Henry Rull ja Ville Arike ning korvpallurite Siim-Sander ja Kent-Kaarel Vene korvpallitreenerist isa Priit Vene rääkisid tänases saates uue peatreeneri Šarunas Jasikeviciuse käe all esimesi samme tegevast Kaunase Žalgirisest, Vene rollist klubis ning üldiselt Euroliigast.

Samuti leiavad saate osalised vastuse küsimusele, miks ei tööta Eesti treenerid välismaa profiklubides ning keda on meie juhendajatest välismaale kutsutud.

Lisaks arutame, mida on Eesti õppida Saksamaalt ehk kuidas on nemad liigakorvpallis nii suure sammu edasi astunud.