Sille-Liis Männikuga targast heategevusest

Sille-Liis Männikuga targast heategevusest

Kuula:

Kirjeldus:
Efektiivne Altruism Eesti vabatahtlik ja Psühhobussi turundusspetsialist Sille-Liis Männik käis vestlemas Kirsitšilli podcastis targast heategevusest ja efektiivsest altruismist. Saatejuhid olid Victoria Villig ja Maria Rannaväli.

Allikad, mis vestlust toetasid või jutuks tulid: 

* GiveWelli nimekiri maailma kõige efektiivsematest heategevusorganisatsioonidest: https://www.givewell.org/charities/top-charities
* Effective Altruism Fund – ekspertide poolt hallatud fond, mis suunab raha edasi kõige tõhusamatele heategevusühingutele vastavalt annetaja valdkonna-eelistustele: https://app.effectivealtruism.org/funds
* Karjäärinõustamise veebileht 80 000 tundi: https://80000hours.org/

Tark heategevus – räägime Efektiivsest Altruismist | Külas: Sille-Liis

Ep.29: Tark heategevus – räägime Efektiivsest Altruismist | Külas: Sille-Liis

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases episoodis räägime efektiivsest altruismist ehk targast heategevusest. Arestades, et hetkel on jõuluaeg, siis usume, et teema on väga aktuaalne. Seega kuula episoodi, et teada saada, kuidas teha head paremini. Samuti julgustame teid arutama selle teema üle ka oma lähedastega, et sõnum leviks rohkem! :-))

Lingid, millest rääkisime podcastis:

Efektiivne Altruism Eesti: https://efektiivnealtruism.org/
GiveWell (Nimekiri maailma kõige efektiivsematest heategevusorganisatsioonidest): https://www.givewell.org/charities/top-charities3)

Effective Altruism Fund – ekspertide poolt hallatud fond, mis suunab raha edasi kõige tõhusamatele heategevusühingutele vastavalt annetaja valdkonna-eelistustele: https://app.effectivealtruism.org/funds4)
80,000 tundi: https://80000hours.org/
Kuula meid YouTube’is, Spotify’s või iTunes’is.