Sisuturundussaade. Külalisjuht: kõige enam maadeldakse turunduses ideepuudusega

10.05.21 Sisuturundussaade. Külalisjuht: kõige enam maadeldakse turunduses ideepuudusega

Kuula:

Kirjeldus:
Saates tuleb jutuks külalisjuhi ehk interimi teenus. Räägime, mida seesugune töötamise vorm endast kujutab ja millistele ettevõtetele külalisjuhi teenus võiks sobida. Ettevõttest Külalisjuht on stuudios asutajad Liina Kukk ja Liina Kähri, kes räägivad, milliste töölõikudega külalisturundusjuht abiks saab olla ja mis on vahe näiteks külalisjuhil, konsultandil ja agentuuri esindajal.

Smarten Logisticsi tegevjuht Mark Paves avab Külalisjuhi teenuse kasutajana kliendi vaadet – miks nad interimi otsustasid kasutada, kuidas külalisjuhi liitumine meeskonnaga on sujunud ja kuidas ettevõte sellest võidab.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Sisuturundussaade: küberturvalisus algab töötajate koolitamisest

05.05.21 Sisuturundussaade: küberturvalisus algab töötajate koolitamisest

Kuula:

Kirjeldus:
Saates räägime rahvusvahelise IT-ettevõtte CGI küberturvalisuse ekspertide Catlyn Kirna ja Rein Luhtaruga küberkaitse olukorrast Eestis ja mujal. Juttu tuleb ka küberhügieenist, selle hoidmisest ja koolitustest.

CGI tegeleb ka süsteemide testimisega. Kas neil on õnnestunud leida täiesti turvaline süsteem? Kas kasutajamugavus ja turvalisus on omavahel pöördvõrdelises seoses?

Juttu tuleb ka sotsiaalsest mõjutamisest ja sellest, miks peaksid ettevõtjad oma töötajaid selle teema osas harima.

Saadet juhib Hando Sinisalu.

Sisuturundussaade: Hansa-Flex suhtub hüdraulikasse kirglikult

20.07.20 Sisuturundussaade: Hansa-Flex suhtub hüdraulikasse kirglikult

Kuula:

Kirjeldus:
Sisuturunduse saate külaline on Hansa-Flex Hüdraulika Eesti maajuht Priit Gradov. Räägime temaga nii Saksa pereettevõtte ärikultuurist kui sellest, et erinevalt Lääne-Euroopa riikidest puudub Eestis seadus, mis kohustaks üle kuue aasta vanuseid hüdraulikavoolikuid uute vastu välja vahetama.

Lisaks räägime ka Hansa-Flexi remondibussist, mis tõttab ekskavaatorile või harvesterile appi purunenud voolikut välja vahetama kasvõi öösel.

Saatejuht on Hando Sinisalu.

Sisuturundussaade: AS Saarte Liinid aitab ka kaugemate maanurkade majandust käimas hoida

13.07.20 Sisuturundussaade: AS Saarte Liinid aitab ka kaugemate maanurkade majandust käimas hoida

Kuula:

Kirjeldus:
Sisuturunduse saates oleme külas Kuressaares AS Saarte Liinide juhatuse esimehel Villu Vatsfeldil.

Villu Vatsfeld räägib muu hulgas sellest, et Eesti renoveeritud väikelaevade sadamad on tihti kõrgemal tasemel kui Soome või Läti sadamad, et üks suur torm võib korraliku sadama põhjalikult segamini paisata ja kuidas sadamate kaudu toimuvad kaubaveod aitavad ka kaugemate maanurkade majandust käimas hoida.

Saatejuht on Hando Sinisalu.

Sisuturundussaade: puuraukudega maaküttesüsteem on äärmiselt tõhus

08.07.20 Sisuturundussaade: puuraukudega maaküttesüsteem on äärmiselt tõhus

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Puurkaev OÜ juhataja Tarmo Eerik räägib sisuturunduse saates, et puuraukudega soojuspumbasüsteem on täna Eestis kättesaadavatest küttesüsteemidest kõige soodsam ja efektiivsem lahendus.

Tarmo Eeriku sõnul sobib puurkaevudega küttesüsteem põhimõtteliselt kõigile – nii eramajadele, kortermajadele, uusarendustele ja ka äri- ja tööstushoonetele.

„Puuraukude süsteem sobib kõigile ja selle peamine eesmärk on energiatõhusus. Tõhususe poolest on see veel üks samm edasi tavalisest maaküttest ehk pinnase ülemistes kihtides asuvast maakontuurist,“ väidab Tarmo Eerik.

„Meie lahendus seisneb teatud hulga puuraukude puurimises, et saada maa seest kätte energia, mille baasil maja soojaks kütta. Maa sees olev energia kütab torudes oleva vedeliku üles ja see omakorda tuuakse majja,” rääkis Tarmo Eerik saatejuht Hando Sinisalule.

Sisuturundussaade: esialgu patsientidele mõeldud Dermosili kaup vallutab kosmeetikaturgu

07.07.20 Sisuturundussaade: esialgu patsientidele mõeldud Dermosili kaup vallutab kosmeetikaturgu

Kuula:

Kirjeldus:
Soome pereettevõtte Dermosili esimesed kliendid olid haiglad, sest õrnatoimega ning nahasõbralikud tooted olid esmalt mõeldud patsientidele. Arstide kiire vaimustumine toodetest on tänaseks teinud Dermosilist enam kui 400 tootega silmapaistva kosmeetikatootja.

Soome kosmeetikatööstustele seatud karmid regulatsioonid on säilitanud toodete nahasõbralikkuse ning lisaks on tootmisprotsessi fookuses tugevalt ka keskkonnasäästlikus, mis on viinud mitmete huvitavate muudatusteni. Saatekülaline on Gerda M. Adrik, saadet juhib Keit Ausner.

Sisuturundussaade: aiamaja ostes vaata pikemalt ette

29.06.20 Sisuturundussaade: aiamaja ostes vaata pikemalt ette

Kuula:

Kirjeldus:
Väikeehitiste turul on hetkel tipphooaeg ja ostjad peavad kauba kättesaamise nimel ootama mitmeid nädalaid. Aiamajade kokkupanemisega tegeleva Inwood juht Martin Kabral räägib saates, millele võiksid kliendid enne ostu sooritamist mõelda. Samuti tuleb juttu sellest, millal tegelikult tööde planeerimisega alustada, et magusal suveajal mitte aiamaja valmimist nädalaid oodata.

Saadet juhib Juuli Nemvalts.

Sisuturundussaade: metsandusäris on tulevik ühe-puu-täpsusega infosüsteem

25.06.20 Sisuturundussaade: metsandusäris on tulevik ühe-puu-täpsusega infosüsteem

Kuula:

Kirjeldus:
Saates oleme külas Tartus asuva metsandus-IT ettvõtte Deskis tegevjuhil Pille Kaasil.
Juttu tuleb sellest, kuidas Deskise infosüsteem muudab metsandusäri efektiivsemaks, millised on käimasolevad innovaatilised projektid ja mida võimaldab 6G mobiilsidevõrk.
Saatejuht on Hando Sinisalu.

Sisuturundussaade: Lennundusmuuseumist leiab üliharuldasi eksponaate

22.06.20 Sisuturundussaade: Lennundusmuuseumist leiab üliharuldasi eksponaate

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Lennundusmuuseum on eramuuseum ja seetõttu valinud enda eluspüsimiseks raskeima tee. Rariteetsete lennumasinate soetamine on õnnestunud tänu muuseumi asutaja ja juhi ennastsalgava tööle. Mati Meos räägib saates, kuidas eksponaatideks on saadud selliseid lennukeid, mida isegi Ameerika muuseumides ei ole.
Samuti kuuleb saatest, miks tuleks kindlasti muuseumi külastatada ja millal on selleks parim aeg.
Saatejuht on Juuli Nemvalts.

Sisuturundussaade: kuidas toota “rohelist” terast?

18.06.20 Sisuturundussaade: kuidas toota “rohelist” terast?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates tuleb juttu terasetootmisest. Milline on maailma teraseturg ja missugused on tulevikusuunad? Kuidas toota terast võimalikult väikese keskkonnajalajäljega? Kuidas toimub terasetööstuse äris müük ja turundus? Neist ja mitmes muust teemast teeme juttu Swedish Steel AB (SSAB) Baltikumi müügijuhi Anti Metsamaaga. Saadet juhib Hando Sinisalu.