sky plus

HIRMOCAST X EPP KÄRSIN: mees – luba vähem, tee rohkem!

HIRMOCAST X EPP KÄRSIN: mees – luba vähem, tee rohkem! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1154966125-skyportaal-hirmocast-x-epp-karsin-mees-luba-vahem-tee-rohkem.mp3 Kirjeldus: Mis seob Epp Kärsinit ja Kristjan Hirmot minevikus ja seoses ööklubidega? Selgub, et Epp Kärsin on olnud mitme tuntud bändiga seotud ja teenis omal ajal enamgi, kui tema vanemad kokku. Nüüd on aga naisel sootuks teistmoodi karjäär, millest ta Hirmocastis rääkis ning…

Read More

HIRMOCAST X JAN UUSPÕLD: olen 9 aastat kaine alkohoolik, mitte karsklane

HIRMOCAST X JAN UUSPÕLD: olen 9 aastat kaine alkohoolik, mitte karsklane Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1148542828-skyportaal-hirmocast-x-jan-uuspold-olen-9-aastat-kaine-alkohoolik-mitte-karsklane.mp3 Kirjeldus: Mis juhtub, kui näitlejal tekib lühis ja must auk keset etendust? Mis juhtub teenitud rahaga siis, kui nagu orav rattas hullumeelselt ja pea puhkusteta aastaid jutti töötada? Miks leiutas Jan sõpradega joodikutele mõeldud saate? Millega on Jan asendanud oma napsilembuse ja…

Read More

HIRMOCAST x TRIIN LUHATS: mis on ja kellel on see maagiline X faktor?

HIRMOCAST x TRIIN LUHATS: mis on ja kellel on see maagiline X faktor? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1134277168-skyportaal-hirmocast-x-triin-luhats-mis-on-ja-kellel-on-see-maagiline-x-faktor.mp3 Kirjeldus: Triin Luhats on tegevprodutsent, kes juba kuuendat hooaega seisab Kaupo Karelsoni kõrval ja aitab koos suure tiimiga otsida Eestile järgmist superstaari. Ta paljastab Hirmocastis, milliseid juhtumeid on suursaadete tootmisel ette tulnud ja räägib sellest maagilisest X faktorist, mis ühel…

Read More

Heleza & pluuto podcast “Ühesõnaga” EP 2: “Teismelised”

Heleza & pluuto podcast “Ühesõnaga” EP 2: “Teismelised” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1130800216-skyportaal-heleza-pluuto-podcast-uhesonaga-ep-2-teismelised.mp3 Kirjeldus: Lauljanna Heleza ja räppar pluuto on juba varemgi tõestanud, et kõlavad suurepäraselt ühte. Sky.ee podcasti “Ühesõnaga” teises episoodis meenutavad noored muusikud õrna teismeea tormilist elu. Jutuks tuleb luhta läinud esimene suudlus, tülid vanematega, lõbusaimad mälestused ja õppetunnid.

Read More

Heleza & pluuto podcast “Ühesõnaga” EP 1: “Kool”

Heleza & pluuto podcast “Ühesõnaga” EP 1: “Kool” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1122740425-skyportaal-heleza-pluuto-podcast-uhesonaga-ep-1-kool.mp3 Kirjeldus: Lauljanna Heleza ja räppar pluuto on juba varemgi tõestanud, et kõlavad suurepäraselt ühte. Sky.ee podcasti “Ühesõnaga” esimeses episoodis muljetavad Helena ja Henry, milline oli nende koolikogemus ning jagavad hüva nõu nii neile, kes õppimist väga armastavad kui neile, kes teeksid pigem midagi muud.

Read More

Hirmocast | Piret Järvis-Milder: mulle meeldib, kui ma ei pea olema 100% tähelepanu keskpunktis

Hirmocast | Piret Järvis-Milder: mulle meeldib, kui ma ei pea olema 100% tähelepanu keskpunktis Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1118148355-skyportaal-hirmocast-piret-jarvis-milder-mulle-meeldib-kui-ma-ei-pea-olema-100-tahelepanu-keskpunktis.mp3 Kirjeldus: Sky.ee podcastis “Hirmocast” oli külaliseks Piret Järvis-Milder, kes rääkis nii Vanilla Ninja algusaegadest kui skandaalidest, vahepealsest ajast ja sellestki, miks just nüüd on suurepärane aeg Vanilla Ninjaga taastulla rahva ette!

Read More

“Hirmocast” Jalmar Vabarnaga: nelja päevaga 11 kontserti on minu lagi

“Hirmocast” Jalmar Vabarnaga: nelja päevaga 11 kontserti on minu lagi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1105344187-skyportaal-hirmocast-jalmar-vabarnaga-nelja-paevaga-11-kontserti-on-minu-lagi.mp3 Kirjeldus: Kristjan Hirmo seekordseks külaliseks oli “Hirmocastis” sel korral Jalmar Vabrna, kes rääkis oma edu algusest, keerukatest aegadest kontserdikorralduses, pereelust ja paljust muust! Kuula!

Read More

Rock FM Metal: külas on Hard Rock Laagri, Barbar Feasti ja Käbliku Beer Campi peakorraldajad

Rock FM Metal: külas on Hard Rock Laagri, Barbar Feasti ja Käbliku Beer Campi peakorraldajad Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1079571769-skyportaal-rock-fm-metal-kulas-on-hard-rock-laagri-barbar-feasti-ja-kabliku-beer-campi-peakorraldajad.mp3 Kirjeldus: Juuli on tänavu tõeliselt pöörane kuu, mis testib ka metalli sulamistemperatuuri. Kõikidel kuu nädalavahetustel on raskemuusikasõpradel maiustamisrõõmu. Alates Hard Rock Laagriga Vana-Vigalas ning lõpetades Punk & Rock Festivaliga Tartus. Rock FM Metal pajatas festivalikorraldajatega (Kaido Haavandi, Madis…

Read More

Sky.ee x Funk Embassy Records x Tiks Records

Sky.ee x Funk Embassy Records x Tiks Records Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1065534118-skyportaal-skyee-x-funk-embassy-records-x-tiks-records.mp3 Kirjeldus: EMEA 2021 nominendid said kokku ja rääkisid indie plaadifirma tegemiste võlust ja valust ning kõigest muust. Külas olid Henrik Ehte (Funk Embassy Records) ja Peeter Ehala (Tiks Records) Intervjueeris: Irene Kivi (Sky.ee)

Read More

Külas on Karl-Erik Taukar

Hirmocast | Külas on Karl-Erik Taukar Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1054696582-skyportaal-hirmocast-kulas-on-karl-erik-taukar.mp3 Kirjeldus: Raadiosaatejuht Kristjan Hirmo poolt juhitud taskuhääling ”Hirmocast” on saatesse külla kutsunud ühe põneva külalise. Selleks on legendaarne muusik Karl-Erik Taukar!

Read More