skyportaal

Vahetund #20 kasupoeg ja feministid

Vahetund #20 kasupoeg ja feministid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344262594-skyportaal-vahetund-20-kasupoeg-ja-feministid.mp3 Kirjeldus: Petteri käis Rootsis puhkamas ja sattus kasuperre, selles episoodis rullub lahti lugu tema suveseiklustest ühele nunnul svensonite saarel. Samuti piilume feministide maailma …

Read More

Vahetund #18 suve soovitused ja lahke bussijuht

Vahetund #18 suve soovitused ja lahke bussijuht Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344260695-skyportaal-vahetund-18-suve-soovitused-ja-lahke-bussijuht.mp3 Kirjeldus: Pool suve on veel ees ja Petteri ning Saba teevad ära mõnusad suvesoovitused, et sellest teisest poolest ikkagi võtta kõik, mis võtta on. Samuti räägib Petteri loo ühest bussijuhist, kes mängis temaga ühte väga huvitavat mängu ja muutis tema õhtupooliku planeeritust teistsuguseks.

Read More

Vahetund #17 Rootsi reis ja kuidas kirjutada teleseriaali

Vahetund #17 Rootsi reis ja kuidas kirjutada teleseriaali Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344259333-skyportaal-vahetund-17-rootsi-reis-ja-kuidas-kirjutada-teleseriaali.mp3 Kirjeldus: Petteri viis Saba esimest korda Rootsi ja muljetame veidi reisist. Lisaks avaldama ideaalse viisi, kuidas väga väikese vaevaga kirjutada huvitav teleseriaal.

Read More

Vahetund #15 testiminutid ja mahlakas suvebänger

Vahetund #15 testiminutid ja mahlakas suvebänger Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344256291-skyportaal-vahetund-15-testiminutid-ja-mahlakas-suvebanger.mp3 Kirjeldus: Petteri testib, et kelle jalas on püksid härra Saba kodus ja kas kõik on ikka nii nagu tundub. Lisaks paiskame eetrisse tõelise suvehiti, millele ei saa vastu isegi Shanon. Kuula!

Read More

Vahetund #13 estonglish ja lõbus lugu kaubanduskeskuse vetsust

Vahetund #13 estonglish ja lõbus lugu kaubanduskeskuse vetsust Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344250009-skyportaal-vahetund-13-estonglish-ja-lobus-lugu-kaubanduskeskuse-vetsust.mp3 Kirjeldus: Petteri käis ühe kaubanduskeskuse kemmergus ja tema väga delikaatne lugu on selles episoodis luubi all. Lisaks sukeldume pea ees estonglishi maailma ja vaatame üle huvitavad laenud inglise keelest, mis kõlavad emakeeles ikka väga huvitavalt. Kuula ja naudi koos meiega!

Read More

Vahetund #11 kirjakast ja edukad nimed

Vahetund #11 kirjakast ja edukad nimed Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344245005-skyportaal-vahetund-11-kirjakast-ja-edukad-nimed.mp3 Kirjeldus: Etoloog Saba postkast on alatasa kahtlaseid kirju täis, sobrasime veidi seal ringi ning leidsime paar ulakat teksti välismaa naistelt. Lisaks saame Petteri abiga teada, et millised on edukate inimeste nimed ja kas meie nimed on edukad või mitte?

Read More

Laupäeva Hommiku Poolik # 19

Laupäeva Hommiku Poolik # 19 Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1324515880-skyportaal-laupaeva-hommiku-poolik-19.mp3 Kirjeldus: Laupäeva Hommiku Poolik on suvepuhkuselt tagasi ning põrutab puhanud hooga ja pehme keelega edasi kõigi väsinud hommikumeelte rõõmuks. Mis suvel meestega juhtus, keda hammustas koer p***est ja kes käis käna? Mirror, Veiko ja Sepolin vahendavad otse raadiosaunast!

Read More

Vahetund #10 – uudiseid rindelt ja ketodieet

Vahetund #10 – uudiseid rindelt ja ketodieet Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1261465789-skyportaal-vahetund-10-uudiseid-rindelt-ja-ketodieet.mp3 Kirjeldus: Petteri toob meile uudiseid rindelt ja kohe saabki selgeks, et miks venelaste sõjamasin on täiesti nässus ja lonkab nagu väsinud koer. Lisaks väike sisuturundus ehk mis kuradima asi on Ketodieet? Teeme asjad selgeks ja saame suveks saledaks!

Read More

Vahetund #6: isamured, puupea test ja rekläämid

Vahetund #6: isamured, puupea test ja rekläämid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1256461069-skyportaal-vahetund-ep6-isamured-puupea-test-ja-reklaamid.mp3 Kirjeldus: Esimest korda pihib Saba südamelt ära ühe väikese isamure. Lisaks veel reklääminurk ja soumi poika Petteri võttis kaasa värske kevadise testi, et selgitada välja, kas ka sinus on veidikene puupead? Sõidame!

Read More

Vahetund #7 – häiritud karumõmm ja 90ndate diskoajastu

Vahetund #7 – häiritud karumõmm ja 90ndate diskoajastu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1243992109-skyportaal-vahetund-7-hairitud-karumomm-ja-90ndate-diskoajastu.mp3 Kirjeldus: Vahetund #7 – häiritud karumõmm ja 90ndate diskoajastu by Skyportaal

Read More