Miks me vahel hulle ligi tõmbame ja mida sellest õppida?

Episood 27: Miks me vahel hulle ligi tõmbame ja mida sellest õppida?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord räägivad Keit ja Manona oma podcastis sellest, kuidas näha halbu mustreid sõprussuhetes. 

Miks me ikkagi koperdame sama reha otsa? Manona räägib, kuidas ta tõmbab ligi koleerilisi heas ja halvas mõttes hulle naisi. Keit räägib lahkuminekust, mis peaaegu ta südame purustas – sõbrannaga.

Ja viimaks anname nõu, kuidas mistahes halvast suhtest samm-sammu haaval taganeda nii, et enda au ja väärikus ning elu maitse alles jääb.

Noorus, sõbrad, perekond ja vaimne tervis. Saatejuht Mirko Rajas, külaline Hedvig Madisson.

#15 Noorus, sõbrad, perekond ja vaimne tervis. Saatejuht Mirko Rajas, külaline Hedvig Madisson.

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord arutlevad Eesti Noorsooteatri kunstiline juht Mirko Rajas ja kogemusnõustaja, tugiisik ning Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise üks eestvedajatest Hedvig Madisson noorte inimeste vaimse tervise ja suhete teemal. See osa sobib väga hästi kuulamiseks nii noortele endile kui lapsevanematele, kes tahaksid paremini mõista, kuidas oma last toetada, kui ta ei ole enam lapseeas, aga võib-olla ei ole ka veel päris täiskasvanu.

#pearaadio #peaasi #vaimnetervis #hedvigmadisson #meeleolu #mirkorajas #noored #peaasi #pearaadio #perekond #sõprus #uni #vaimnetervis #ärevus

Meist ei saa kunagi sõpru!

Meist ei saa kunagi sõpru! by Podcast Polaarcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord istuvad Chris ja Merilin maha selleks, et rääkida eriti põnevatel ja kohati tabu tekitavatel teemadel: seks, intiimsus, petmine, porno, masturbeerimine jne. Kas oled valmis üheks humoorikaks ja silmiavavaks saateks?

Podcast “Polaarcast” keskendub elulistele teemadele läbi mehe ja naise maailmavaate ehk polaarsuste. Mõtestame ja lahkame erinevaid teemasid nagu näiteks suhted, mehe ja naise polaarsus, eneseareng, vaimsus, tervis, igapäevaelu jne.

Jälgi meid:
Facebookis:
https://www.facebook.com/polaarcast
https://www.facebook.com/merilin.taimre
https://www.facebook.com/chriskkala/
https://www.facebook.com/paljasporgand

Instagramis:
https://www.instagram.com/paljasporgand/
https://www.instagram.com/chriskkala/
Kodulehed:
https://paljasporgand.ee
https://www.chriskala.com

Kuula Chris’i teist podcasti:
https://soundcloud.com/ausad-mehed

Nõuandeepisood: (sõprus)suhted – Barbara Luts (ep.6)

Nõuandeepisood: (sõprus)suhted – Barbara Luts (ep.6)

Kuula:

Kirjeldus:
Oma parima sõbranna Barbaraga arutab Maria
– kuidas lahendada suhetes erimeelsusi,
– millised olid nad teismeliste sõbrannadega ja
– milline on parim nõuanne long distance sõpruse/suhte jaoks

Mõttekoht, Osa 40: Kuidas leida ja hoida sõpru?

Mõttekoht, Osa 40: Kuidas leida ja hoida sõpru? by Mõttekoht

Kuula:

Kirjeldus:
„Väärt sõprust ei saa mõõta ühegi rahahulgaga,“ kinnitab tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht paarisuhteterapeut ja nõustaja Kristina Tamm ning avab sõprade ja sõprussuhetega seonduvaid tahke lähemalt.

„Tõeline sõber on see, kes võtab sind vastu heas ja halvas, tal puudub ambitsioon sind teiseks muuta,“ tähendab Kristina lisades, et tõeline sõber toidab nii hinge kui vaimu ja mõjutab seetõttu kogu inimese heaolu ja tema tervise igat tahku.

Miks mõnikord sõbrad kaovad? Miks mõnikord tundub inimene oma ka aastate pärast kohtudes, kuid kriisid hoopis viivad neid, keda sõbraks pidasid? Miks lastel on lihtsam sõpru leida? Miks paarisuhtes alguses ollakse sõbrad ja hiljem mitte? Kuidas leida sõpru ja kuidas olla hea sõber?

Kõigest sellest tänases taskuhäälingu saates räägime.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Eva-Maria Kangro „Vähem kallistusi – kas ka vähem hoolimist?

Ekspert eetris: Eva-Maria Kangro „Vähem kallistusi – kas ka vähem hoolimist?

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas muutuste juhtimise nõustaja ja Tallinna Ülikooli psühholoogiadoktor Eva-Maria Kangro, kellega räägime pandeemia valguses inimsuhete muutumisest ehk kasning kuidas on kriis mõjutanud meie suhteid lähedaste, sõprade ja kolleegidega.
Kui kallistame, kätleme ning veedame vähem aega seltskonnas, kas see kõik muudab ka suhete sisu? Kas eestlased, kes on niigi kinnisemad, muutuvad veel kinnisemaks ning kuidas peaksid uue olukorraga toime tulema inimesed kultuuriruumidest, kus kallistamine ja musitamine on igapäeva lahutamatu osa?
Sellest ja kõigest muust kuuleb saates Eva-Maria Kangrolt lähemalt.

Kinosuvi algab! Mis filme näha saab?

63. Kinoveebi Jututuba | Kinosuvi algab! Mis filme näha saab? by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 63. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagame koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Rick and Morty”, “Sõbrad”, “Johnny English Reborn”, “Outsider”, “Terrace House”, “Luke Cage”, “Snowpiercer”, “Jeffrey Epstein: Filthy Rich”, “Solar Opposites”, “Magic for Humans”, “Radiant”, “Patton Oswalt: I Love Everything”, “The 100”, “Ash vs Evil Dead”.)

1:35:23 Filmiuudised meilt ja mujalt: mida saab 1. juunist siis kinodes näha?

2:21:21 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Pere ja sõbrad – kuidas hoida häid suhteid ja lahendada probleemseid

Ep11: Pere ja sõbrad – kuidas hoida häid suhteid ja lahendada probleemseid

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases episoodis räägime suhetest pere ja sõpradega – milliseid probleeme on meil olnud ja kuidas oleme neid lahendnud, kuidas reageerida manipulatsioonile, valetamisele ja draamale, kuidas muuta tugevamaks neid häid suhteid, mida sa tahad hoida. Kuula episoodi YouTube’is, Spotify’s või iTunes’is.

Kas mehed ja naised saavad olla sõbrad?

kas mehed ja naised saavad olla sõbrad?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on Dagmar Lambil stuudios külas Arteri toimetaja Kristina Herodes ja naisteportaali toimetaja Ingrid Dreyersdorff. Arutleme meeste- ja naistevahelise sõpruse võimalikkuse üle. Kas see üldse saab toimida? Mis alustel? Teemaks tulevad ka suhted töökollektiivis ning igapäevaflirt.