Miks me vahel hulle ligi tõmbame ja mida sellest õppida?

Episood 27: Miks me vahel hulle ligi tõmbame ja mida sellest õppida?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord räägivad Keit ja Manona oma podcastis sellest, kuidas näha halbu mustreid sõprussuhetes. 

Miks me ikkagi koperdame sama reha otsa? Manona räägib, kuidas ta tõmbab ligi koleerilisi heas ja halvas mõttes hulle naisi. Keit räägib lahkuminekust, mis peaaegu ta südame purustas – sõbrannaga.

Ja viimaks anname nõu, kuidas mistahes halvast suhtest samm-sammu haaval taganeda nii, et enda au ja väärikus ning elu maitse alles jääb.

Merle Liivak emade (sala)elust: sõbrannad aitavad imetada!

Naistejutud. 184. saade (13.03.21). Merle Liivak emade (sala)elust: sõbrannad aitavad imetada!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on stuudios Ajakirja Ema peatoimetaja Merle Liivak, kellega räägime teadlikust elust ja tarbimisest, ilust ja ilusatest valikutest, aga ka ahvatlustest, tänapäeva emade trikkidest ja nippidest ning näiteks ka imetamisest. NB! Algab uus loosimäng! Kuula saadet!

Kuidas olla ilusa sõbranna kõrval see kole sõbranna?

Kuidas olla ilusa sõbranna kõrval see kole sõbranna?

Kuula:

Kirjeldus:
Kui naised koos välja lähevad, tekib meie peas sageli alaväärsustunne, et me ei näe pooltki nii hea välja kui pikajalgne või suurerinnaline sõbratar.

Kuidas siis leppida selle nö koleda sõbranna saatusega? Kas sellega üldse peab leppima? Mis on kõik need asjad, mis naistes veel ebakindlust tekitavad? Ja kuidas oma kehas siis end lõppeks hästi tunda, eriti kui lähenemas on rannahooaeg ja riideid seljas jääb aina vähemaks?

Selle üle arutavad täna stuudios Kristina Herodes, Dagmar Lamp ja Heidi Ruul.

Miks mõned sõbrannad noa selga löövad?

miks mõned sõbrannad noa selga löövad?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Kristina Herodes ja Heidi Ruul saatejuht Dagmar Lambiga selle üle, mis imeloomad need sõbrannad õigupoolest on ja milleks neid üldse vaja on.

Millest räägivad naised omavahel? Kas ikka peaks hoidma oma elus inimesi, kes on toksilised? Kuidas leida uusi sõbrannasid? Kas sõbrannadele peaks tõesti kõike usaldama? Ja millal on okei sõbranna eksiga jahmerdada? Ja miks on mõned sõbrannad sellised, kes nina all teevad head nägu, aga esimesel võimalusel on valmis noa selga lööma? Kuidas lõpetada sõbrasuhteid, mis on hapuks läinud?

Vahepeal kaldume ka teemast natuke kõrvale ja räägime sellest, miks meestel on raske abi vastu võtta ja nii-öelda nõrkust näidata.