Meile Meeldib Mängida #99 – Pokemonipaparatso

Meile Meeldib Mängida #99 – Pokemonipaparatso

Kuula:

Kirjeldus:

Pärast Atropose planeedilt põgenemist on Tarmost saanud Pokemonipaparatso. Käesolevas saates räägime lausa kahest eksklusiivmängust – PlayStationi eksklusiivist “Returnal” ja Switchi eksklusiivist “New Pokémon Snap”.

Lisaks viskame pilgu peale värsketele uudistele videomängude maailmas, sealhulgas siis räägime “Resident Evili” mängudest, Sony ja Microsofti finantsaruannetest, Epicust ja Applest ning paljust muust.

Loomulikult teeme teatavaks ka viimase auhinnamängu võitja, kuulutame välja uue auhinnamängu ning räägime lähemalt kuidas omale võita üsna pea ilmuv põnevus-rollimäng “Biomutant”.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Kui soovid näha ja kuulda pärast saadet striimi, siis see osa on kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele. Meile Meeldib Mängida Patreoni lehe leiab siit: https://www.patreon.com/meilemeeldibmangida

WRC 10 laseb lõpuks kõigil Eestis rallit sõita!

16. aprilli Puhata ja mängida: WRC 10 laseb lõpuks kõigil Eestis rallit sõita!

Kuula:

Kirjeldus:
Sellel suvalisel aprillikuu nädalal tuli üle ootuste palju uudiseid, mille üle keelt teritada. Näiteks näidati meile uut Age of Empires IV, mis nüüd liiga paljulubav ei ole. Aga uudised on veel, näiteks WRC10-sse tulevad Rally Estonia rajad, Sony ei tee Days Gone 2, aga vist teeb The Last of Usi uusversiooni? Nintendo kuulutas välja portsu põnevaid indimänge. Rainer räägiv Apex Legendist ja ühe eriti kaasakiskuva loo viimasest Yakuzast, Rein aga sukeldus Warzone’i ja räägib, mis mõte on üldse Battle Passil. Soovituseks on Steamis Resident Evil 3 (see uuem versioon), . Rohkem selle eest ei tasu küll maksta.

Meile Meeldib Mängida #89 – Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega

Meile Meeldib Mängida #89 – Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega. Eestis pakutakse Minecrafterile tööd. John Carmack tahab, et Sony ja Microsoft oma uue põlvkonna konsoolid oksjonile paneks. Tarmo räägib mida põnevat Nintendo Directi ajal näidati ja lubati. Blizzconil kuulutati hulk vanu mänge välja. Google mängustuudiote sulgemise põhjus selgunud. Call of Duty uus hooaeg algab 25. veebruaril.

Lisaks oleme vahepeal mänginud selliseid mänge nagu “Project Triangle Strategy” ja “Fantasy Tavern Sextet Vol. 2: Adventurer’s Days” ning räägime neist nüüd veidi lähemalt.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Sony üllatas uue hinnatõusuga

Meile Meeldib Mängida #83 – Sony üllatas uue hinnatõusuga

Kuula:

Kirjeldus:
Paistab, et Sony ei teinudki selle uue põlvkonna Sony nalja, sest viimastel nädalatel on PlayStationi kasutajaid rõõmustatud peadpööritava hinnatõusuga.

Lisaks viskame pilgu peale uutele kuulujuttudele mängumaastikul, uurime miks Nintendo Microsofti üle naeris ja millised mobiilimängud olid populaarsed aastal 2020.

Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Suvesamuraid

24. juuli Puhata ja mängida: suvesamuraid

Kuula:

Kirjeldus:
Me oleme puhkuselt tagasi! Vahepeal on nii mõndagi toimunud, seega peame rääkima Ubisoftist, mängudest mis vahepeal välja kuulutatud ja välja tulnud. Rainer on mänginud Sony viimast suurmängu PlayStation 4le, Ghost of Tsushima, uut Paper Mariot ja Trackmaniat, Rein aga on Gears Tacticsi maailmas ning süvenenud soomlaste Noitasse ja lugenud arvutist raamatut? Soovituseks , mis on Epicu mängupoes tasuta.

Põud enne mänguudistetormi

4. mai Puhata ja mängida: põud enne mänguudistetormi

Kuula:

Kirjeldus:
Maailmas on palju toimumas ning otseloomulikult mõjutab see ka mänge ja mängufirmasid. Nii näiteks on edasi lükatud plaanitud näiteks plaanitud Sony, CDPR’i pressiüritused ning mitmete mängude, näiteks Call of Duty uued hooajad. Aga kõige kõrval ongi mängud veidi teisejärgulisemad ja me jõuame oodata küll! Lisaks räägime uuest Sega käsikonsoolist, natuke Project Cars 3st, ning miks Kingdoms of Amalur Reconingi uusversioon oluline on. Rein on mänginud Hadest ja inspireerituna haimängust ManEater, sukeldus Rainer vanemate vee-elukamängude maailma. Soovituseks Burnout Paradise Remaster, mis Xboxi poes 5 eurot.

Puhata ja mängida – 162

Puhata ja mängida – 162 – 12.06.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Aasta oodatuim mängumess E3 hakkab pihta järgmisel esmaspäeval ja täna pikemalt räägimegi, mida sellest oodata ja mida loota.

Esmaspäeval peavad oma pressikad nii Bethesda, Microsoft kui ka Electronic Arts, teisipäeval on järg Ubisofti, Sony, Nintendo ja Square Enixi käes. Paljud uued mängud on juba välja kuulutatud, paljude kohta on teada, et need on töös, aga üllatusi peaks siis ka tulema. Räägimegi, mida sellest kõigest arvata ja mida me ise loodame näha.

Mängudest ei saa me mööda loomulikult The Witcher 3: Wild Huntist, mis headuses me ei kahtle. Lisaks räägib Rein Don’t Starve: Togetherist eks koostöö-ellujäämismängust, Martin Eesti mängust Stones of Sorrow ning Rainer võttis ette Hitman: Sniperi iPhone’is ning räägib, mis imeasi on Cobra Club.

Soovituseks on see nädal mõistagi Steami suur suvine allahindlus, aga ka PSNi topeltallahindlus.