sotsid

Valimiste analüüs! Keskerakonna kaotus kõikjal! Reformi plaan sotside ja Isamaaga

Valimiste analüüs! Keskerakonna kaotus kõikjal! Reformi plaan sotside ja Isamaaga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/584690244-tagatuba-valimiste-analuus-keskerakonna-kaotus-koikjal-reformi-plaan-sotside-ja-isamaaga.mp3 Kirjeldus: Valimistulemusi analüüsivad Delfi valimissaate stuudios Reformierakonna peasekretär Erkki Keldo ja keskerakonna aseesimees Mailis Reps.

Read More

Kas meedia kiusab sotse või Eesti 200-t?

Kas meedia kiusab sotse või Eesti 200-t? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/582173325-tagatuba-kas-meedia-kiusab-sotse-voi-eesti-200-t.mp3 Kirjeldus: Delfi ja Eesti Päevalehe uudistejuht Mihkel Tamm seletab, miks on sotsid ette võetud küll akadeemilisse, küll programmiliste mõtete laenamisega. Üle käiakse ka Eesti Ekspressi kuumad poliitsahinad.

Read More

Palgasaade! Stuudios Rene Tammist ja Andres Sutt

Palgasaade! Stuudios Rene Tammist ja Andres Sutt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/560372799-tagatuba-palgasaade-stuudios-rene-tammist-ja-andres-sutt.mp3 Kirjeldus: Hinnatõusus süüdi Rõivas? Oleme Aafrikast ees või Leedust taga? Delfi valimissaates läksid paremate töökohtade, palkade ja hinnatõusu küsimuses häälekalt vaidlema sotsiaaldemokraadist ettevõtlusminister Rene Tammist ning Reformi ridades riigikokku sooviv majandusekspert Andres Sutt.

Read More

Sotsid: teised erakonnad põletavad raha, me oleme targemad!

Sotsid: teised erakonnad põletavad raha, me oleme targemad! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/533339901-tagatuba-sotsid-teised-erakonnad-poletavad-raha-me-oleme-targemad.mp3 Kirjeldus: Delfi Tagatoas on keset valitsuskriisi külas sotside peasekretär Kalvi Kõva. Erakond on sattunud paraja surve alla, Isamaa nopib punkte ÜRO ränderaamistiku heaksiitmisest, parteiks muutunud Eesti 200 noolib sotside valijaid. Mis on sotsiaaldemokraatide plaan valimiselt siiski hea tulemus võtta?

Read More