south carolina

Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus

Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #25 Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/873311392-betsafe-maik-kalev-kotsar-ja-kalev-kruus-betsafe-podcast-25.mp3 Kirjeldus: Betsafe’i podcast #25 jätkab korvpallilainel – Kalev Kruusi külaliseks on Maik-Kalev Kotsar, South Carolina ülikoolist tuule tiibadesse saanud Eesti noor korvpallur, kes on alustamas profikarjääri. Mehed räägivad elust ja treeningutest USAs, tulevikuplaanidest ja rahvuskoondise esindamisest.

Read More

Kotsar: Teen kogu aeg selle nimel tööd, et NBAsse jõuda

234. osa: Kotsar: Teen kogu aeg selle nimel tööd, et NBAsse jõuda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/854910418-viiesveerandaeg-viies-veerandaeg-234.mp3 Kirjeldus: Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas äsja USAs South Carolina ülikooli lõpetanud ääremängija Maik-Kalev Kotsar, kes on ka tänavuses NBA draft’i nimekirjas. 23aastane Kotsar meenutas, kuidas ta korvpalli juurde jõudis, kelle juures kodumaal tuule tiibadesse sai ning milline…

Read More

«Mängumehed» 23. märtsil

«Mängumehed» 23. märtsil Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/mangumehed/mangumehed2020032301.mp3 Kirjeldus: USA-s pesitsev Maik-Kalev Kotsariga hekseldati läbi keskmängija neli aastat South Carolinas. Rapla Avis Utilitase meeskonna mänedžer Jaak Karp selgitab, kui suure põntsu pani hooaja enneaegne lõppemine neile ja teistele Eesti klubidele. Lisaks võtab saatejuhtide trio luubi alla kõik Eesti kõrgliiga klubid.

Read More