Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus

Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #25

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #25 jätkab korvpallilainel – Kalev Kruusi külaliseks on Maik-Kalev Kotsar, South Carolina ülikoolist tuule tiibadesse saanud Eesti noor korvpallur, kes on alustamas profikarjääri. Mehed räägivad elust ja treeningutest USAs, tulevikuplaanidest ja rahvuskoondise esindamisest.

Kotsar: Teen kogu aeg selle nimel tööd, et NBAsse jõuda

234. osa: Kotsar: Teen kogu aeg selle nimel tööd, et NBAsse jõuda

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas äsja USAs South Carolina ülikooli lõpetanud ääremängija Maik-Kalev Kotsar, kes on ka tänavuses NBA draft’i nimekirjas.

23aastane Kotsar meenutas, kuidas ta korvpalli juurde jõudis, kelle juures kodumaal tuule tiibadesse sai ning milline oli elu Ameerikas. Samuti avab tänavu South Caolina ülikooli aasta parimaks õpilassportlaseks valitud eestlane NCAA köögipoolt: kas levinud stereotüüp, et seal valitseb väga karm treeningrutiin, vastab tõele?

Mõistagi arutatati koos Andres Sõbraga ka Kotsari šanssidest pääseda järgmisel hooajal unistuste liigasse. Ambitsiooni mehel igal juhul jagub.

Head kuulamist!

«Mängumehed» 23. märtsil

«Mängumehed» 23. märtsil

Kuula:

Kirjeldus:
USA-s pesitsev Maik-Kalev Kotsariga hekseldati läbi keskmängija neli aastat South Carolinas. Rapla Avis Utilitase meeskonna mänedžer Jaak Karp selgitab, kui suure põntsu pani hooaja enneaegne lõppemine neile ja teistele Eesti klubidele. Lisaks võtab saatejuhtide trio luubi alla kõik Eesti kõrgliiga klubid.