Allar Levandi tennise toetamisest, panustamisest, lapsevanematest ja paljust muust

Allar Levandi tennise toetamisest, panustamisest, lapsevanematest ja paljust muust

Kuula:

Kirjeldus:
“Matšpalli” 45. saates käis külas 1988. aasta Calgary olümpiapronks ja Eesti Tennise Liidu juhatuse liige Allar Levandi, kellega rääkisime tema tennisepisikust, tennise toetamisest, spordiennustusest, tennise lapsevanemaks olemiseks kui ka paljust-paljust muust, muu hulgas ka näiteks ajakirjanduse rollist sportlase karjääris ja Eesti spordiajakirjanduse tasemest.

Marko Kaljuveer: asju tuleb teha kirega

63. osa: Marko Kaljuveer: asju tuleb teha kirega by Tugitoolis Sportlane

Kuula:

Kirjeldus:
Sel nädalal oli podcastis “Tugitoolis sportlane” külas Marko Kaljuveer, kellega vaadati tagasi tema ligi 30aastasele karjäärile spordiajakirjanduses.

Kaljuveer meenutab töötamist Eesti rahvusringhäälingus, kus ta oli palgal ligi veerand sajandit. Ta kirjeldab, kuidas oli töötada noore mehena legendide nagu Toomas Uba, Tiit Rääk, Lembitu Kuuse kõrval ja kuidas ta tõusis endalegi ootamatult osakonna juhiks. Vaatame otsa ka sellele kümnendile, kus ta jõudis töötada spordialaliidu presidendina ja erameedias.

Samuti saame teada, kuidas käib ülekannete õiguste ostmine, millised on tema värvikimad mälestused otse-eetrist, milline on tema suurim spordielamus, palju ta tänasel päeval sporti vaatab, kui palju on teletöö aastatega muutunud ja palju muud.

Head kuulamist!