spordipsühholoog

Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve

62. osa: Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/837434725-tugitoolis-62-osa-spordipsuhholoog-tuhjadest-tribuunidest-kodupublik-voib-alul-aidata-aga-lopus-tekib-surve.mp3 Kirjeldus: Selle nädala podcastis “Tugitoolis sportlane” oli külas spordipsühholoog Aave Hannus, kellega koos analüüsisime koroonapandeemia tagajärgede mõju sportlastele. Hannuse sõnul saab eriolukorra piirangute järel kindlasti eraldada kahte tüüpi sportlased: need, kes üritasid ajast võtta maksimumi ning need, kes muutusid laisaks….

Read More

Kuidas kasvatada enesekindlust?

Podcast #6: Kuidas kasvatada enesekindlust? Kuula: https://media.blubrry.com/coachraimojutud/content.blubrry.com/coachraimojutud/Enesekindlusest_1_06_20.mp3 Kirjeldus: Me kõik oleme inimestena aeg-ajalt vastamisi kolme küsimusega: Kas ma näen rumal välja? Kas ma teen seda ikka õigesti? Kas ma olen ikka piisavalt hea? Ja kui vastused neile pole päris sobivad – siis ohkame ja igatseme suurema enesekindluse järele. Kuidas siis enesekindlust juurde saada? Enesekindlust on…

Read More

Kehakultuur Elina Kivinukiga

«Kehakultuur» Elina Kivinukiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020041301.mp3 Kirjeldus: Spordipsühholoogi haridusega Elina Kivinukk annab nõu, kuidas sportlased-treenerid saaksid praeguse kriisiaja hõlpsamalt üle elada. Kivinukil on sportlastele kolm soovitust, samuti sobivad need treeneritele. Millised need on, kuula saatest! Lisaks jagas ta nõuandeid, kuidas treenerid saavad sportlasi distantsilt toetada.

Read More

Psühholoogi rollist tennisemängija karjääris Snežana Stoljarovaga

Psühholoogi rollist tennisemängija karjääris Snežana Stoljarovaga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/690392452-matspall-psuhholoogi-rollist-tennisemangija-karjaaris-snezana-stoljarovaga.mp3 Kirjeldus: 14. “Matšpalli” podcasti külaliseks on spordipsühholoogia nõustaja Snežana Stoljarova, kes räägib oma kogemustest tennisemängijatega ning spordipsühholoogiast laiemalt. Milliste muredega tennisistid psühholoogi poole pöörduvad, kuidas ta neid aidata saab ning kui noorelt võiks tennisemängijad psühholoogi oma karjääris üldse mängu tuua?

Read More