spordipsühholoogia

Trennikõne #3 Jorgen Matsi

Trennikõne #3 Jorgen Matsi Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/p5ysms/_3_Matsi_online-audio-convertercom_bh25w.mp3 Kirjeldus: Arutelu psühholoog Jorgen Matsiga psühholoogiast, spordipsühholoogiast, isiksusest, vanemlusest ja isadusest.

Read More

Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve

62. osa: Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/837434725-tugitoolis-62-osa-spordipsuhholoog-tuhjadest-tribuunidest-kodupublik-voib-alul-aidata-aga-lopus-tekib-surve.mp3 Kirjeldus: Selle nädala podcastis “Tugitoolis sportlane” oli külas spordipsühholoog Aave Hannus, kellega koos analüüsisime koroonapandeemia tagajärgede mõju sportlastele. Hannuse sõnul saab eriolukorra piirangute järel kindlasti eraldada kahte tüüpi sportlased: need, kes üritasid ajast võtta maksimumi ning need, kes muutusid laisaks….

Read More

Psühholoogi rollist tennisemängija karjääris Snežana Stoljarovaga

Psühholoogi rollist tennisemängija karjääris Snežana Stoljarovaga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/690392452-matspall-psuhholoogi-rollist-tennisemangija-karjaaris-snezana-stoljarovaga.mp3 Kirjeldus: 14. “Matšpalli” podcasti külaliseks on spordipsühholoogia nõustaja Snežana Stoljarova, kes räägib oma kogemustest tennisemängijatega ning spordipsühholoogiast laiemalt. Milliste muredega tennisistid psühholoogi poole pöörduvad, kuidas ta neid aidata saab ning kui noorelt võiks tennisemängijad psühholoogi oma karjääris üldse mängu tuua?

Read More