Sportautode turul toimub mitu olulist vangerdust

82. Sportautode turul toimub mitu olulist vangerdust

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojenduse” 82. osa puudutab mitut automaailmas toimuvat muudatust. Vihjena võib anda kaks nime – Lotus ja Renault Sport.

Lisaks räägime sellest, mida tähendab asjaolu, et väiksema CO2 näiduga autodel on madalam liisinguintress ning proovisõiduautona sõitsime ära selle aasta maailma aasta auto VW ID.4.

Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS

Kuula:

Kirjeldus:
Käisin sõitmas selle imelise Porsche Macan GTS 280kW 380Hj 2,9 liitrise V6 biturbomootoriga sportautoga. Driving pleasure it is!
Sellise luksusliku GTS-i hind on 106900€. Kuula, mis hääled tal on, imeline! Kuuled episoodis ka Sport Chrono paketist.
Aitäh Porsche Eesti! www.porsche.ee

Eestlased armastavad sport- ja luksusautosid, ka kriisis

54. Eestlased armastavad sport- ja luksusautosid, ka kriisis by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Eestlaste autohuvi on kriisis küll vaibunud ning automüüjatel tulevad rasked ajad, kuid on paar automarki, mis on justkui kõigele immuunsed. Üllataval kombel on tegemist luksus- ja sportmarkidega.

Selles valguses räägimegi sellest, millised haruldasemaid ja kallimaid iludusi Eestist osta saab ning kuidas nende müük läinud on. Tead ka mõnest eriti edevast autost, mis hiljaaegu müüdud/ostetud sai? Anna meile kommentaarides teada.

Ei saa me taas üle ega ümber GR Yarisest. Daigo Saito on selle oodatud kuumpära nüüd enda kätte saanud ja ka Pandem/Rocket Bunny on oma esimese laienduskomplekti autole juba valmis treinud. Tulemus on muidugi silmapaistev (vt Instagrami pilte siit). Räägime sellest imemasinast saates lähemalt.

Proovisõiduauto oli sel nädalal väga eksklusiivne – Bentley Continental GT uusversioon, V8 mootoriga isend. Luksuse poolest jäime selle suhtes eriarvamusele, kuid sõidukogemuse suhtes mitte. Igal juhul tegemist ühe sõiduga, mis pole just igapäevane.

Nipinurga asemel on sel nädalal hoopis kirumisnurk. Veli räägib juhiabidest, täpsemalt just äkkpidurdusmehhanismist, mis tema elu kuidagi lihtsamaks ei ole teinud. Ühel korral küll tegi, kuid neid kordi, mil see tema elu häirinud, on kordi rohkem.