Praktiliselt tasuta Netflix, Disney+, Spotify? Kas tõesti?

Praktiliselt tasuta Netflix, Disney+, Spotify? Kas tõesti?

Kuula:

Kirjeldus:
Kas tõesti on võimalik, et kusagil internetiavarustes müüb keegi heast südamest oma isikliku Spotify perepaketi ühte kohta aastaks 3€ eest? Või keegi teine väga hea inimene MS OneDrive’i ruumi 4€ eest? Aga kuidas kõlaks meie regioonis ametlikult mitteleviva Disney+ teenuse tellimus aastaks 5€ eest? Ahvatlevalt, kas pole? Kuid kuidas selliste pakkumistega päriselt on ning kes keda ja kus selliste hindaede juures petab?

Tilk ookeanis. Eesti muusika suurtel platvormidel

Tilk ookeanis. Eesti muusika suurtel platvormidel

Kuula:

Kirjeldus:
Maailma muusikatööstus on liikunud suurtele digiplatvormidele nagu Spotify, Deezer, YouTube ja teised. Eesti muusikud seisavad valiku ees: kas minna kaasa platvormide tingimustega või riskida jääda nähtamatuks. Millised on Eesti muusika ellujäämisvõimalused ja potentsiaal globaalsel muusikaturul?

Arutelu juht: Martin Aadamsoo (digikultuuriaasta juht, endine Eesti Filmi Sihtasutuse ja Eesti Digikeskuse juht)
Osalejad: Virgo Sillamaa (Music Estonia juht), Kaspar Koppel (Head of Local, Universal Music Baltic)
Korraldaja: Martin Aadamsoo

Arutelu toimus 14. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin

I Wear* Experiment – elu piinlikusest, aasia fännidest ja jaa küsimisest

#51 I Wear* Experiment – elu piinlikusest, aasia fännidest ja jaa küsimisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külalisteks on Eesti muusikud, kelle globaalne haare on viinud nad tuuritama nii suurtesse Euroopa linnadesse kui ka põnevatesse Aasia riikidesse. Nad on soojendanud bände nagu HURTS, Kasabian ja The Fish ning kütavad jätkuvalt kuumaks kümneid tuhandeid südameid läbi Spotify. Rõõm, et meile on täna külla tulnud Johanna Eenma ja Hando Jaksi ehk ⅔ bändist I Wear* Experiment! Tänases saates räägime me nendega elu piinlikusest, aasia fännidest ja jaa küsimisest.