Meile Meeldib Mängida #84 – Kaua aega tagasi kauges, kauges galaktikas…

Meile Meeldib Mängida #84 – Kaua aega tagasi kauges, kauges galaktikas…

Kuula:

Kirjeldus:
Kas Naughty Dogs teeb uut Star Warsi mängu? Ubisoft igatahes teeb.

Saates veel: Pokemonid saavad 25-aastaseks, Super Nintendo World avamine lükati jälle edasi, aga Nintendo Switch teeb uusi müügirekordeid, Xbox blaah blaah, konsoolid on pahad ja rohkem PlayStationi mängude põhjal tehtud filme.

Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Teine Tase 301 × Kas Ubisoft saab „Star Warsiga“ paremini hakkama?

Teine Tase 301 × Kas Ubisoft saab „Star Warsiga“ paremini hakkama?

Kuula:

Kirjeldus:
Disney on otsustanud, et tulevikus saavad ka teised mängustuudiod „Star Warsil“ põhinevaid videomänge luua. Esimesena saab käe valgeks Ubisoft, meie aga küsime, kas tegemist on hea valikuga. Lisaks teeme selgeks enda lemmikmängud erinevate kategooriate kaupa. Tagatipuks mõlgutab Allan mõtteid usulistel teemadel, Sten meenutab enda Vietnami puhkusereisi ning Ragnar läheb ühe saatekuulajaga tülli!

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://youtu.be/YEgaSfhmKwQ

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Saksa kiirteepolitsei, USA väikelinn ja tähesõjad

6. novembri Puhata ja mängida: Saksa kiirteepolitsei, USA väikelinn ja tähesõjad

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord räägime rohkem uutest mängudest: Martin on proovinud Little Hope’i, Rein Star Wars Squadronsit VR-is ja Rainer on sõitnud Autobahn Polizei Simulator 2-ga. Uudistes räägime uutest konsoolidest, mis kohe välja tulevad, näiteks uuel väiksel Xboxil on eriti vähe kettaruumi ja PlayStation 5st on ka mitu uudist. Nintendol läheb erakordselt hästi ja Half-Life’i remake saab täiendatud versiooni ning pakume ideid, mis mängu võiks Rein tegema hakata. Soovituseks on Little Hope’i demo ja Dungeons 3 Epicus (jah, tasuta).

Star Wars: Squadrons! Crash Bandicoot 4! Mafia!

9. oktoobri Puhata ja mängida: Star Wars: Squadrons! Crash Bandicoot 4! Mafia!

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on käes mitu uut mängu ja räägime, kas need on ka head? Laual on nii Star Wars : Squadrons, Mafia: Definite Edition ja Crash Bandicoot 4. Külas Sulev Ladva. Uudistes räägime sellest, et esimest korda näidati päriselt PlayStation 5 ja Need For Speedidest tuleb uusversioone. Dreamcast Mini… ilmselt tuleb ka. World of Warcrafti lisapakk lükati edasi, The Witcheri sari saab 3. hooaja. Soodukaks on Steami sügisene allahindlus.

Iisraeli valimissõjad episood III – Beni kättemaks

Iisraeli valimissõjad episood III – Beni kättemaks

Kuula:

Kirjeldus:
Täna hingame valimiste taktis. Keskööl sulguvad aasta jooksul juba kolmandad samaotstarbelised valimiskastid üle Iisraeli. Knesseti-valimistriloogia peaosas on mitme korruptsioonisüüdistusega pärjatud Likudi staar Benjamin Netanyahu, tema kõrval särab sarjast Sinivalge tuntud Benny Gantz. Kas triloogia saab täna lõpu või venib piinlikult pikaks kui Star Wars? Ei me ette tea. Küll aga arutame Ringjoones Netanyahu mineviku ja tuleviku üle ning vaatleme USA ja tema kuulsaima spin-off’i Iisraeli suhet.

Aastalõpu extravaganza

Episood 7 – Aastalõpu extravaganza

Kuula:

Kirjeldus:
Kokkuvõtted, kokkuvõtted, kokkuvõtted.

Vaatame tagasi lõppenud aastale ning võtame kokku aasta parimad ja halvimad filmid. Sekka natukene Star Warsi, Marvelit ja majapidamist.

Puhata ja mängida – 168

Puhata ja mängida – 168 – 24.07.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Täna räägime sellest, miks on Rocket League äge ja Raineri uuest konsoolist Retron 5, millega saab mängida vanu konsoolimänge.

Uudistes räägime aga sellest, et ligi kümme aastat vana Star Wars: The Knights of the Old Republic II sai suure uuenduse, muu hulgas puldi- ja 5K toe. Project Cars aga ei jõua kunagi WiiU peale. Shenmue 3-st sai Kickstarteris kõige enam rahastatud mäng ja Dishonoredi uuesversiooni saab poole odavamalt, kui sul vana konsooliversioon olemas. Räägime ka meil Eestis toimuvatest ürotustest, nagu TTÜ-s toimuv suur e-spordipidu, ja 1. augustil toimuv suvine MängudeÖÖ.

Mängudest räägib Martin, miks autode jalgpall Rocket League on äge ja natuke Witcher 3-st ning Child of Lightist. Rainer räägib pikalt, mis on Retron 5 konsool ja mida sellega saab teha ja ei saa. Lisaks tuleb veel juttu Splatoonist.

Soovitiseks on sel nädalal seesama Star Wars: The Knights of the Old Republic II, mis on Steamis müügil 7,49 euroga.

Puhata ja mängida – 163

Puhata ja mängida – 163 – 19.06.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Täna räägime üksnes Los Angeleses toimunud mängumessist E3, sellest, mis meile meeldis ja mis pettumuse valmistas.

Päris kõigest me mõistagi rääkida ei jõua ja pole vajagi, vaid valisime igaüks välja kolm mängu või mõtet seoses selleaastase E3-ga. Räägime üldisemalt kõikidest pressikonverentsidest ning mõnest meile kõige enam muljet avaldanud mängust, näiteks Star Wars: Battlefrontist, The Last Guardianist, Mario Makerist, Shenmue 3-st, Anno 2025-st ning veel mitmest mängust. Kes tahab ise mugavalt vaadata kõiki E3-l näidatud mängude treilereid, siis selleks on väga hea koht E3recap.com.

Soovituseks on endiselt Steami allahindlus, mis muu….