Keene’i üleminek Zielona Gorasse jäi ära, aga kas hoopis Gluditis liitub Cramoga?

“Mängumehed” #26. Keene’i üleminek Zielona Gorasse jäi ära, aga kas hoopis Gluditis liitub Cramoga?

Kuula:

Kirjeldus:
*Eesti-Läti liiga.
Alustuseks võistlussüsteemi selgitus! Rapla pani Tehnikaülikoolis võrgud põlema, aga kas Kaldrel said Tarva vastu padrunid otsa? Tarva pall liigub pärast Kuksiksi lahkumist Ogresse taas paremini. Kangur leidis tee tagasi kodulinna. Wembi ja Balciunas olid Cramo vastu lähedal maailmarekordile?! Ees on ootamas ülitiheda mängugraafikuga hooaja lõpp. Kas Tallinna Kalevi uued nädala mängud jäävad ära?

*Terminal Oil euroliiga.
Reali mäng on Campazzo lahkumisega kõvasti muutunud. Efes murdis tänu Micici kontserdile maha Fenerbahce 10. mängulise võiduseeria. Asvel rammis Barcelonale juba teise võidu ja liigutakse jõuliselt play-offi poole. Kas 40a Gasol üldse tulebki sel hooajal väljakule? Panathinaikos tõi endale NBAs viiendana valitud Hezonja. Vene meedia kritiseerib ja ootab Itoudise vallandamist. Lõpetuseks kiidame Albat ja ohkame Himki teemadel.

*Eestlased välismaal.
Telefonikõne Saksamaa alevikku Kelterni Mailis Pokkile ja Janne Pulgale. Lassi klubil Ungaris käsil rasked ajad. Kristjan Kitsing lõpuks Leedus võidukalt väljakul tagasi.

*VTB ühisliiga.
Kas Gluditis on liikumas Tarvast Cramosse? Zielona Gora soovis Keene’i endale osta. Cramot ootab ees topeltvooru nädal. Kas Nur-Sultanis oleme favoriidid ja kodus saame Avtodori rünnaku pidama? Sten Soku hooaeg on kahjuks suure tõenäosusega lõppenud.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Milline on Aare Halliko senine silmapaistvaim mäng? Üheksas voor toob meile teemasse rahvuskoondise ning lisaajakohtumised.
forms.gle/MZZH4VNEuyTxXFsv7

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

Sten Sokk isa Tiidust: ta on alati olnud väga keeruline inimene, kellest aru saada

232. osa: Sten Sokk isa Tiidust: ta on alati olnud väga keeruline inimene, kellest aru saada by Viies veerandaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas Sten Sokk.

Sokud on Eesti korvpallis figureerinud juba umbes 70 aastat ning perekonna auhinnakapis särab Steni isa Tiidu olümpiamängude kuldmedal. Sõber uuris tšempioni pojalt, mis mees see isa Tiit siis tegelikult on?

„Ta on alati olnud väga keeruline inimene, kellest aru saada ja keda lõpuni läbi lugeda. Mingil hetkel võid temaga juba ühel lainel olla, kuid järgmisel hetkel tuleb välja tema hoopis teine pool. Teda ei saagi kõik lõpuni tundma. Ta hoiab palju asju enda sees, olles selline vaikne ja töökas, rahulik ja eemalehoidev,“ rääkis Sten.

Mängujuht püüab oma vanale treenerile selgitada, mille taha on jäänud suurem läbilöök. Ta on leiba teeninud ka Gruusias, Rumeenias, Venemaal ja Kreekas, kuid Sõbra arvates võinuks veelgi kõrgemale ronida.

Pikemalt peatutakse koondise teemadel. Mis võinuks paremini minna Riias toimunud EM-finaalturniiril? Kui ebamugav on tõmmata selga koondise särk, kui peatreeneriks on isa?