Sisuturundussaade. Saku juht: enne arvestasime investeeringu tasuvuse, nüüd ökojäljega

20.05.21 Sisuturundussaade. Saku juht: enne arvestasime investeeringu tasuvuse, nüüd ökojäljega

Kuula:

Kirjeldus:
Saku Õlletehas, mis toodab aastas üle saja miljoni liitri jooke, plaanib aastaks 2030 jõuda süsiniku jalajäljega nullini. Milliseid samme, investeeringuid ja strateegia muutust see nõudnud on, räägivad saates Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms ja turundusdirektor Eva Maarend.

Räägime pakendiinnovatsioonist ja ka ühiskonda panustamisest ehk miks on oluline turule anda rohkem kui vaid oma tooteid.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Strateegia ja eksperimendid käsikäes ehk kuidas elamust väärt tööelu luua

Strateegia ja eksperimendid käsikäes ehk kuidas elamust väärt tööelu luua by TalentHub Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:

Kuidas igapäevajuhtimise protsesse kasutades ettevõtte üldist produktiivust parandada? Milliseid mõõdikuid töötajate rahulolu mõõtmiseks kasutada? Miks on oluline, et tööelu oleks elamust väärt ning kas 6-tunnine tööpäev ja 4-päevane töönädal toimib? TalentHUB’i teise podcasti külaliseks on Elisa Eesti personalijuht ja Eesti mõjukaim personalijuht 2019 Kaija Teemägi.

Risto Lehtsalu räägib Börsihaist

Risto Lehtsalu räägib Börsihaist – LHV Podcast 19 2019

Kuula:

Kirjeldus:
Aktsiamängu “Börsihai 2019” võitja Risto Lehtsalu räägib LHV maaklertegevuse juhile Sander Pikkelile, kuidas tal õnnestus kauplemismängus enam kui 4600 konkurenti edestada. Kuidas jõudis Risto investeerimise juurde? Milline oli tema strateegia mängus? Kuhu kavatseb ta investeerida võidetud auhinna? Mida soovitab võitja, et olla aktsiamängus edukas?

How to develop a strategy? Waldemar Pförtsch

How to develop a strategy?

Kuula:

Kirjeldus:
284

Tänase saate külaliseks on Waldemar Pförtsch (GER), kes on Saksamaal University of Applied Sciences Pforzheim üks professoritest ja ka üks koolitusprogrammi Missioon Saksamaa koolitajatest. Pförtschil on pikaajaline kogemus ettevõtete nõustamises üle maailma, ta on välja andnud erinevaid raamatuid ning kuulub erinevate ettevõtete juhatusse. Palusime Waldemaril vastata järgmistele küsimustele ja tuua näiteid:

Mis on strateegia?
Mida sisaldab üks hea strateegia?
Miks vajab üks ettevõte strateegiat?
Kuidas välja töötada strateegia ja kuidas olla kindel, et see on edukas?

Saade on inglise keeles ja selle pikkuseks 29 min.

——–

Today we have Waldemar Pförtsch (GER) as our guest. He’s a professor in University of Applied Sciences Pforzheim and also one of our trainers in Mission Germany program. He has a long time experience in consulting companies all over the world, he is the author of various books and numerous articles and holds various board positions with private and non-profit organizations. We kindly asked him to answer couple of questions about strategy and give some good examples.

What is strategy?
What should a good strategy contain?
Why is it important to a company to have a strategy?
How to develop a strategy?
How do you know if your strategy is successful?

Show is in English and is 29 min long.