Kristel Aaslaid: Ütlesin endale, ma pean elu usaldama.

Kristel Aaslaid: Ütlesin endale, ma pean elu usaldama.

Kuula:

Kirjeldus:
Kristel Aaslaid sai avalikkuse ees tuntuks teleseriaali Padjaklubi mehelikus rollis Mišana, kuigi tagataskus oli tal tantsijana maailmameistri tiitel, osalemine Eesti Talendi ning Su Nägu Kõlab Tuttavalt saadetes. Kristel tunnistab, et sisemine liigkriitilisus teismelisena oli tema enda kõige suurem takistaja ning teekond oma unistuste elluviimisel oli käänuline. Otsus tulla välja ohvri rollist ning hakata elama olevikus ning õppida usaldama elu ei olnud lihtne. Kuula Kristeli avameelset analüüsi enda kohta podcastist, mis olid need otsused, mis andsid Kristelile enesekindluse. Mis on tema järjehoidjaks oma loo kirjutamisel.

Kristel Aaslaid – Enesevihkamisest, tõsiselt võetavusest ja päris Kristelist

#35 – Kristel Aaslaid – Enesevihkamisest, tõsiselt võetavusest ja päris Kristelist by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Meie #35 episoodis on külas väga siiras, armas, naljakas, nunnu Kristel Aaslaid.

Kristel on palavalt armastatud laulja, näitleja ja tantsija.

Kuressaarest pärit Kistel on korda saatanud päris palju vingeid asju. Ta valiti Eesti Meelelahutusauhindade 2015. aasta galal aasta parimaks naisraadiohääleks. 2014. aastal saavutas ta saates “Su nägu kõlab tuttavalt” 2. koha. Populaarses teleseriaalis “Padjaklubi” mängib Kristel üht peategeklast Mišat .”Padjaklubi” on valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel 2014. aastal aasta parimaks teleseriaaliks.

Hetkel on Kristel koos Tuuli Rannaga bändis ÖED. Selle aasta Eesti Laulul esinesid nad lauluga “Öhuloss” poolfinaalis.
Kristel laulis ka bändis Avoid Dave, mis sai parima 2015. aastal parima elektroonilise albumi auhinna. Lauluga “Immortality” saavutasid Cartoon ft. Kristel Aaslaid “Eesti Laul” 2016 finaalis 3. koha.

Kristel on võitnud ka hulgaliselt auhindu tantsijana. Hetkel teeb Kristeli kõige õnnelikumaks tema elukaaslane – Mattias Naan.

Rääkisime Kritseliga tema aastatepikkusest võitlusest depressiooni ja enesevihkamisega. Rääkisime unistustest, tõsiselt võetavusest, näitlemisest, laulmisest ja kõigest sellest, mis teeb Kristelist päris Kristeli.

Eghert-Sören Nõmm – Kuidas saada kõige kuulsamaks eestlaseks Ukrainas

#13 – Eghert-Sören Nõmm – Kuidas saada kõige kuulsamaks eestlaseks Ukrainas by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on külas Eesti üks parimaid tantsijaid Eghert-Sören Nõmm.

Eghert on tegelenud tantsimisega juba 20 aastat, olles ise kõigest 25 aastane. Ta võitis juba 2002. aastal Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida.

Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka kõige edukama eestlasena maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje” ja jõudnud TOP15ne parima hulka.

Rääkisime Eghertiga, sellest, kui keeruline on Eestis tipp tasemel tantsija olla, kuidas ta läks Ameerikasse oma unistusi püüdma ja milline oli tema teekond Ukraina telesaates “So You Think You Can Dance”, kus ta pidi läbi täiesti pööraseid ülesaneid ja emotsionaalseid ameerikamägesid.