Star Wars: Squadrons! Crash Bandicoot 4! Mafia!

9. oktoobri Puhata ja mängida: Star Wars: Squadrons! Crash Bandicoot 4! Mafia!

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on käes mitu uut mängu ja räägime, kas need on ka head? Laual on nii Star Wars : Squadrons, Mafia: Definite Edition ja Crash Bandicoot 4. Külas Sulev Ladva. Uudistes räägime sellest, et esimest korda näidati päriselt PlayStation 5 ja Need For Speedidest tuleb uusversioone. Dreamcast Mini… ilmselt tuleb ka. World of Warcrafti lisapakk lükati edasi, The Witcheri sari saab 3. hooaja. Soodukaks on Steami sügisene allahindlus.

Puhata ja mängida – 284 – 27.10.2017

Puhata ja mängida – 284 – 27.10.2017 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on külas Sulev Ladva, kes aitab leida vastust küsimusele, et millist võidusõidumängu peaks sel sügisel mängima. Kas Forzat, Project Carsi või Gran Turismot?

Uudisstesse on murdnud end aga üks Eesti mäng ehk Skyfront VR, mis otsib endale mängijaid, kes raha eest nende mängu mängiksid, et sa ennast seal ükski ei tunneks.

Meta Gear Survive tuleb välja 22. veebruaril ja maailma üks suurimaid mänguteemalisi foorumeid NeoGAF on seksuaalse ahistaise skandaali langenud, mis saab selle ka vist saatuslikuks. Kurb saatus on tabanud ka Kinecti, mis on lõpuks surnud.

Peale automängude räägib Sulev veel uuest jalgpallimängust FIFA 18 ja Martin räägib jalutamissimulaatorist What Remains of Edith Finch. Ja natukene CS: GOst ka.

Soovituseks on seekord Humble Bundle, kus näiteks on seekord kolm head LucasArtsi mängu.