Kas juust pannakse võileival kõige peale või võidutseb hoopiski vorst?

Teine Tase 286 × Kas juust pannakse võileival kõige peale või võidutseb hoopiski vorst? by Level1 Raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Sten, Aleksandr, Ragnar ja Allan tõestavad taaskord, miks on Teine Tase arvestatav videomängupodcast Eesti taskuhäälingumaastikul, võttes luubi alla küsimuse, mis juba aastaid inimesi on piinanud. Jah, mehed teevad lõplikult selgeks, milline on juustu positsioon võileival! All, peal või äkki hoopis keskel? Lisaks tehakse juttu Mafia: Definitive Editionist, Xbox Series X-ist ja Super Mario 3D mängude kollektsioonist!

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://www.youtube.com/watch?v=MpfuTVUHjJQ

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Kas Xboxil on nüüd rohkem eksklusiive kui PlayStationil?

25. septmebri Puhata ja mängida: Kas Xboxil on nüüd rohkem eksklusiive kui PlayStationil?

Kuula:

Kirjeldus:
Microsoft ostis ära Bethesda ja sellega ka hulga kuulsaid mängusarju ja stuudioid? Kas nendest kõigest saavad nüüd Xboxi eksklusiivmängud? Uudistes veel kiirelt: Game Passi kasutajate arv kasvas kiirelt ja PlayStation 5 müüdi Eestis läbi, uusi ei tule ilmselt nii pea. Uue Xboxi laiendatav mälu maksab sama palju kui Xbox One S. Esimesed Metal Gear Solidid tulevad uuesti arvuti peale. Martin kihutas art of rallyga ja Rainer ütleb, kas Mario 3D All-Stars on väärt ost. Spelunky 2, ilmselt peab ostma? Rainer ütleb! Rein pole Wasteland 3-st vaimustuses. Soovituseks, on Rocket League, mis on tasuta Epicus. Ja 10 eurot saad peale kauba ka kaasa.

31aastane mees ei saa Legode ehitamisega hakkama!

Teine Tase 281 × 31aastane mees ei saa Legode ehitamisega hakkama!

Kuula:

Kirjeldus:
Allan ja Sten on külla kutsunud Norberti, et üheskoos rääkida Apex Legendsi uuest hooajast (ning miks mäng alguses Norberti meelest parem oli), jagada muljeid Marvel’s Avengersi beeta ja uhiuue Battletoadsi kohta ning mõlgutada mõtteid Twitch.tv striimereid ära kasutava reklaami teemal. Sten jagab enda frustratsiooni, mis tekkis Super Mario Lego komplekti ehitades, Allan üritab kaasosaliste vastu vähem toksiline olla ning Norbert jagab temaga enda kogemusi League of Legendsi aegadest.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://www.youtube.com/watch?v=brifQgiTsek

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.