#103 – Merlin Miido – Läbi ebakindluse unistuste suunas

#103 – Merlin Miido – Läbi ebakindluse unistuste suunas

Kuula:

Kirjeldus:
Merlin Miido on ema, õpetaja, sisekujundaja, suunamudija, Home in Estonia looja. Kuigi ta on õppinud rekreaktsiooni, siis saatus on viinud Merlini kodusid kujundama, kaunistama ja jagama meiega sisustusnippe. Tema stiil on boheemlaslik, hubane ja pöörab tähelepanu paljudele detailidele. Ta on võitnud Aasta Kodu 2019 rahva lemmiku tiitli.

https://www.instagram.com/homeinestonia/
https://www.instagram.com/merlinmiido/

OnlyFansi tähed eelarvamustest, rahas suplemisest ja veidratest fetišitest

OnlyFansi tähed eelarvamustest, rahas suplemisest ja veidratest fetišitest

Kuula:

Kirjeldus:
Stuudios on Enni Britta, Merilyn Nau ja Sandra Roosme. Spoiler alert: fännid tahavad isegi neiude varvastest pilte.

Kurja näoga suunamudija õpetamises

Kurja näoga suunamudija õpetamises

Kuula:

Kirjeldus:
Kurja näoga suunamudija õpetamises ehk kuidas COVID-19 on muutnud koolitamise ja õpetamise jäädavalt. Saate eesmärgiks on võimaldada meiega koos mõelda võimaluste üle, mida eriolukorrast kaasa saime.

Victoria Villig – elust youtuber’ina

#18 Victoria Villig – elust youtuber’ina

Kuula:

Kirjeldus:
Saate külaliseks on Eesti üks kuulsaim youtuber ja noor ettevõtja Victoria Villig. Saates tuleb juttu sellest, kas Youtube videote tegemisega on võimalik ära elada ja milline on sisu loomise protsess. Samuti räägime ettevõtlusest ja noorte rahaasjadest. Lisaks annab Victoria kasulikke nõuandeid neile, kes soovivad sotsiaalmeedias karjääri tegemisega alustada.

Arutame – Suunamudijate Meistriklass, Fake Followerid & Eesti Youtube

Ep25: Arutame – Suunamudijate Meistriklass, Fake Followerid & Eesti Youtube

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases episoodis arutame erinevatel meie jaoks aktuaalsetel teemadel. Juttu tuleb Kanal2 uuest saatest “Suunamudijate meistriklass”, Instagram pods’idest ja fake follower’idest. Samuti teeme väikese tagasiviske 2016. aastale, kus Eesti Youtube plahvatas ning võrdleme seda praeguse olukorraga.Kuula meid YouTube’s, Spotify’s või iTunes’is.

Erna Husko

0:1 Podcast | Erna Husko [#3]

Kuula:

Kirjeldus:
0:1 Podcastis räägime inimestega, kes on teinud nullist ühe.

Kolmandas episoodis kuulame Erna Huskot oma esimeses eestikeelses podcastis rääkimas, milline on elu iluuisutajana ning selle pahupooltest. Erna räägib, mida teeb pidev kaalu jälgimine ja dieet noore inimese mõtlemisega ning kuidas ta iluuisutamise pärast Eestisse tuli. Ta on sotsiaalmeedias tegev influencer ning annab podcastis nõu, kuidas kasvatada oma jälgijaskonda ja tulla toime paratamatult eksisteerivate heiteritega.