Sirelilõhnased jutud ehk Kuidas veeta algavat suvepuhkust?

7. SAADE: Sirelilõhnased jutud ehk Kuidas veeta algavat suvepuhkust?

Kuula:

Kirjeldus:
Mida osta kaasa Lätist? Milline on värskeima kujundusega hotell? Kuidas on suveks valmis Pärnu liivarand ja millisesse kuurordikohvikusse minna? Seekordne taskuhääling pakub ideid, mida turistina sel suvel Eestis ja ka naabrite juures nautida. Käime ära Pärnus, Kihnus, Riias ja Valgas.

“Pidu Sinus eneses!” (Ester Urbala, Berit Kaschan)

“Pidu Sinus eneses!” (Ester Urbala, Berit Kaschan)

Kuula:

Kirjeldus:
Elustame läbi raamatute kustumatud peomälestused. Satume kunstnik Klingsori suvelõpupeole, pannkoogikäruga Muumimamma aeda, metsikule jazzikontserdile, puntratantsu keskele, Mutionu peole, millel on hoopiski mitu palet, laseme end tuulest viia ballile ja lõpuks maandume lüüriliselt suvises Pärnus.
Helikujundus: Janek Murd
Kasutatud lood: Unknown – Moomin hardmix 
Penza Penza – Saw Sharp 
Eyebrows Duo Ruut – Tuule sõnad 
Andres Lõo – Seto Dub Graeme 
Miller & Steve Shill – Woodland Band (Parade)Lugemissoovitus
K. Kesküla “Elu sumedusest”
Saates kõlanud raamatud
H. Hesse “Klingsori viimane suvi”, T. Jansson “Võlukübar”, “Muumipapa memuaarid”, T. Mann “Võlumägi”, J. Kerouac “Teel”, A. Laaneots “Minu Setomaa”, J. Smuul “Muhulaste imelikud juhtumised Tallinna juubeli-laulupeol”, O. Luts “Suvi”, A. H. Tammsaare “Kõrboja peremees”, A. Dahlberg “Mutionu pidu”, M. Bulgakov “Meister ja Margarita”, S. Fitzgerald “Suur Gatsby”, M. Mitchell “Tuulest viidud”, E. Waugh “Tagasi Bridesheadi”.

Veel viiteid kuulajatelt:Jrr. Tolkien “Kääbik”, C. Bukowski “Vana peeru veerud”, J. K. Rowling “Harry Potter”, L. Carroll “Alice imedemaal”, D. Bisset “Kõnelused tiigriga ja teisi jutte”. 

Sisuturundussaade: aiamaja ostes vaata pikemalt ette

29.06.20 Sisuturundussaade: aiamaja ostes vaata pikemalt ette

Kuula:

Kirjeldus:
Väikeehitiste turul on hetkel tipphooaeg ja ostjad peavad kauba kättesaamise nimel ootama mitmeid nädalaid. Aiamajade kokkupanemisega tegeleva Inwood juht Martin Kabral räägib saates, millele võiksid kliendid enne ostu sooritamist mõelda. Samuti tuleb juttu sellest, millal tegelikult tööde planeerimisega alustada, et magusal suveajal mitte aiamaja valmimist nädalaid oodata.

Saadet juhib Juuli Nemvalts.

Suvised uudised

Suvised uudised

Kuula:

Kirjeldus:
Saates tuleb juttu karusloomafarmide keelustamise eelnõust, mida Riigikogu hakkab menetlema pärast suvepuhkust. Samuti räägime naaritsafarmide lõpust, kampaaniast Lihavabad jaanid ning Loomuse suvistest tegemistest. Podcasti külalisteks on Loomuse juhatuse liikmed Martin Garbuz ja Rando Liiva.

Suvi on naistele täiega pähe löönud

suvi on naistele täiega pähe löönud

Kuula:

Kirjeldus:
Karantiinijärgne elu on «Naistejuttude» Dagmari, Heidi ja Kristinka peast täiesti soojaks teinud. Teemad on meil suvepuhkuse-eelses saates väga seksikad, ulakad ja suviselt pöörased.
Muu hulgas hoiatame ette: esmaspäeval ilmub Postimehe paberlehe vahel eriväljaanne Armuelu, mille valmimises kõik kaasa lõime. Paljastame natuke seksikat sisu ning räägime, mis õppetunde armastuses oleme sel kevadel saanud. Lisaks jutustame, miks sel suvel on trendikas paljas olla ja aluspükstes tänaval käia, jagame oma asendamatuid suvenippe, muidugi räägime ka orgasmidest ja seksist ning üldse sellest, miks elu kõrge lainega vahel kaasa tasub minna.
Rõõmsalt suvele vastu!

Armastusest: Sellest saab meie suvi

#56 Armastusest: Sellest saab meie suvi

Kuula:

Kirjeldus:
Uued horisondid ootavad ees ja sellest suvest saab meie suvi. Veiko ja Elina kohtuvad viimast korda Wismari tänava stuudios ja nuusutavad keedetud sireleid, ees ootavat teatrit ning armastust täis suve.
Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest
Jälgi meid:
Instagram: instagram.com/podcastarmastusest
Facebook: facebook.com/podcastarmastusest
Twitter: twitter.com/armastusest
Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Filmid

Episood 6. Filmid. by Kujuta Pilti

Kuula:

Kirjeldus:
“Ma ei ole kunagi näinud ühtegi fotot nii suurelt kui mõnda filmi.”

Märt Murrik, Kert Kõivik ja Martin Küngas meenutavad visuaalselt ilusaid või lihtsalt hea teostuse, muusika või näitlemise poolest meelde jäänud filme. Lavavalgust saavad nii eesti filmid, retrokad kui ka lapsepõlve lemmikfilmid. Poisid tahavad suures vaimustuses kõik vanad, filmidest tuttavad ikoonilised autod üles otsida ja kostab palju öökulli hääli.

FILMID, MIDA MAINITAKSE:
Ace Ventura 2
Power Rangers
Lion King (1994)
Lion King (2019)
007 Golden Eye
Die Hard 1-3
Rambo
Terminator
Rambo: Last Blood
Blade Runner 2049
American Beauty
Mandariinid
500 Days of Summer
Bang Bang You’re Dead
Klass
Lammas All Paremal Nurgas
Tuulte Tahutud Maa
Suvi
Tõde ja Õigus
1944
November
Tenet
Inception
Interstellar
Revenant
Driven
Naked Gun
Airplane
Police Academy
Deadpool
Deadpool 2
Samsara
Baraka
Art of Flight
Whiplash
Hans Zimmer
www.kinokoit.ee
Gone in 60 Seconds
The Persuaders! (Kelmid ja Pühakud)
The Secret Life of Walter Mitty
Mad Max: Fury Road

Lühike õpetus, kuidas suvefestivalidel ja -pidudel naistele külge lüüa

lühike õpetus, kuidas suvefestivalidel ja -pidudel naistele külge lüüa

Kuula:

Kirjeldus:
Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul on täielikult suvemeeleoludes ning räägivad, milliste pidudega suvi avatuks on kuulutatud.

Kristinka ja Heidi käisid Hard Rock Laagris ja kogenematu blond Kristinka sai karvaste mõmmide keskel täiesti unustamatu elamuse. Daki käis samal ajal aga Rootsi kruiisil, kus keegi talle külge ei löönud (vähemalt nii ta arvab, aga keegi teine seda ei usu).

Suvepidude temaatikat silmas pidades anname ka konkreetselt meestele nõu: kuidas on kõige turvalisem ja mõnusam naisele festivalil või suvepeol läheneda? Milliseid külgelöömistaktikaid kasutada?

Kuula saadet, et teada saada!

Q&A ja Mr. Olympia 2018

Kuuendas podcasti episoodis vastame kõikidele meile tulnud küsimustele, arutame selle aasta Mr Olympia võistluse üle ning Mikk saab lõpuks teada, mida AVR tähendab.

Aesthetic Podcast #6 | Q&A | Mr. Olympia 2018