Sven Paulus

Süveneme kosmeetikasse

Süveneme kosmeetikasse Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/986071750-loomadehaal-suveneme-kosmeetikasse.mp3 Kirjeldus: Millest koosneb tänapäevane kosmeetika? Miks kasutatakse loomseid koostisosasid ja kas see võiks muutuda? Kuidas käib toodete testimine? Ajame neil teemadel juttu valdkonna asjatundja Maris Millneriga. Küsitlevad Grete Millner ja Sven Paulus.

Read More

Aasta 2019 kokkuvõte

Aasta 2019 kokkuvõte Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/732958252-loomadehaal-aasta-kokkuvote.mp3 Kirjeldus: Mida põnevat tõi Loomusele kaasa lõppev aasta? Milliseid edusamme astuti ja millised kampaaniad ning algatused jõudsid laiema publikuni? Aasta võtavad kokku Loomuse liikmed Martin Garbuz, Anita Jürson ja Anu Tensing. Saatejuht on Sven Paulus.

Read More

Floris van den Berg

Loomade Hääl #10: Floris van den Berg Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/621533856-loomadehaal-loomade-haal-10-floris-van-den-berg.mp3 Kirjeldus: Keskendume filosoofiale ja küsime Loomaõiguste konverentsil esinenud Hollandi filosoof Floris van den Bergilt, kuidas liikuda ühiskonna poole, mis oleks täielikult vegan. Lisaks arutame sügavuti keskkonnafilosoofia sõlmpunkte. Saate autorid on Mattias Turovski ja Sven Paulus.

Read More