täiskuu

Kas täiskuu ja unes kõndimine on omavahel seotud?

Kas täiskuu ja unes kõndimine on omavahel seotud? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/945492316-tervist-kas-taiskuu-ja-unes-kondimine-on-omavahel-seotud.mp3 Kirjeldus: Oma unedes reisime ma kõik. Ent kui rännukihk tuleb peale ilmsi ja me ise sel ajal magame, on tegemist unes käimisega. Kas kuutõbised kõnnivad katuseharjal ainult filmides või ka tegelikult?

Read More

Edda Paukson. Milline planeet mõjutab sinu sodiaagimärki?

EESTI ESO | Edda Paukson. Milline planeet mõjutab sinu sodiaagimärki? by Eesti eso Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/838410157-eestieso-eesti-eso-1-edda-paukson-milline-planeet-mojutab-sinu-sodiaagimarki.mp3 Kirjeldus: Täiskuu mõjub kõigile, ent milline planeet sinu sodiaagimärki personaalselt mõjutab? Astroloogiast ja sellest, kuidas tähed meid igapäevaselt mõjutavad, käis saates „Eesti eso” rääkimas Edda Paukson. Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst. Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti…

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #15

Mina ei taha veel magama jääda #15 Kuula: https://s3.castbox.fm/57/04/7a/ce1c8c41ceacdae3152fe03b3c.mp3 Kirjeldus: Sassi ja Laura podcasti selle aasta viimases episoodis tuleb juttu täiskuust, elumuutvatest sokkidest ja Greta Thunbergi rikutud lapsepõlvest.

Read More