Tarmo Klaar

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201214.mp3 Kirjeldus: Ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Christopher Kruttol on külas aastakümneid teraselt vormel 1 jälginud Tarmo Klaar, kellega koos vaadati lõppenud F1-hooajale tagasi.

Read More

Kehakultuur Tarmo Klaariga

Kehakultuur Tarmo Klaariga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20200622.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» vaatas ette järgmisel nädalal Austrias algavale vormel 1 hooajale. Käesoleval hooajal on selged kaheksa esimest etappi, mis on reeglite järgi vähim arv võistlusi, millega saab välja kuulutada tšempioni. Koroonakriisist tingituna ja viiruse võimaliku teise laine tõttu pole seega võimatu, et hooaeg lõpeb juba 6. septembril Itaalias…

Read More

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/08jesh/saadepandeemiaeri.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Vettel ja Ferrari lähevad lahku; Kas McLaren võitis või kaotas Ricciardo palkamisega? Kes hõivad tühjaks jääva Renault koha? Esimene etapp on juba silmapiiril. Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys!

Read More

Millal jälle sõiduks läheb?

Millal jälle sõiduks läheb? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ce5m4k/saade_pandeemia.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Millal esimene sõit toimub ja milliseks kujuneb selle aasta kalender? F1-s on käimas kodusõda, mille sarnast pole üle 10 aasta nähtud; Mida tähendab Audi lahkumine DTM sarjast F1 jaoks? Aston Martin sai uue olulise investori F1-maailmast; Meie seast lahkus surematu F1 legend. Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav…

Read More

Austraalia GP – millal hooaeg üldse alguse saab?

Austraalia GP – millal hooaeg üldse alguse saab? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/pa34em/saade_austraalia.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Miks ei saanud F1 aru asjast, mis kõigile teistele oli ammu selge? Miks Tarmo töökaaslane Ferrarist lahkus? Millal võib hooaeg üldse alguse saada? Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys!

Read More

Milline on seis enne F1 avaetappi?

Milline on seis enne F1 avaetappi? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/wd6sar/saade_eelvaade.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Milline võiks olla pingerivi enne avaetappi Austraalias? Ferrari tegigi eelmine aasta sohki ja nad pääsevad karistuseta. Netflixi dokumentaali teine hooaeg on eetris! Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys! Lihtsalt sisesta “Motoorne Rahutus” otsingusse. Võta osa meie ennustusvõistlusest! http://motoornerahutus.ee/vormel-1-ennustusvoistlus-2020/

Read More

2019 hooajalõpu erisaade

2019 hooajalõpu erisaade Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/r8m9a8/saade_eri.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Märtsis tehtud ennustusvõistluse tulemused; Ülevaade iga tiimi ja sõitja hooajast. Head kuulamist! AGA SEE POLE VEEL KÕIK! Tahad teada, kuidas sul ennustusvõistlus läks? Kliki alloleval lingil ja vaata ise järele! 2019 ennustusvõistluse tulemused  

Read More

Abu Dhabi GP – Ferrari äpardused jätkusid

Abu Dhabi GP – Ferrari äpardused jätkusid Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/jij2j4/saade_abu_dhabi.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Ferrari teeb sohki või on nad lihtsalt lollid? Hamilton tegi midagi ebatüüpilist; Kuulaja esitatud mälumängu küsimus paneb kukalt kratsima; Palgasõitjad ning Williamsi minardistumine. Head kuulamist!

Read More

Brasiilia GP – mis just toimus???

Brasiilia GP – mis just toimus??? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/viu27c/saade_brasiilia.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Miks peaks Vettel Ferraris kitlit saama? Hamiltoni veider karistamine; Kas Mercedese tiim on müügiks? Jüri Vips domineeris Macaus, kuid jäi teiseks. Head kuulamist!

Read More

USA GP – Hamilton x 6

USA GP – Hamilton x 6 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/e8yfqs/saade_usa.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Fredy käis kohapeal ja jagab muljeid; Hamilton on vaid ühe tiitli kaugusel Schumacherist; Konkurendid süüdistavad Ferrarit sohi tegemises. Head kuulamist!

Read More