#158 Kirsti Valdstein-Timmer ”Inimesed, kes teisi hästi palju koguaeg aitavad, kaotavad ennast.”

#158 Kirsti Valdstein-Timmer ”Inimesed, kes teisi hästi palju koguaeg aitavad, kaotavad ennast.” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Kirsti Valdstein-Timmer on eesti ajakirjanik, telenägu, ennustaja, taro kaartide panija. Töötanud teles, olles mõnda aega Eesti suurima heategevussaate ”Kodutunne” saatejuht. Samuti on ta ka seotud raadiotööga, juhtides täna koos Rene Puuraga Star FM raadiosaadet ”Suhtes”. Kirjutanud on ta neli raamatut ”Naistekas. Lood elust enesest” ”100 nippi kuidas hoida suhet”, ”Taroskoop 2020”, Taroskoop 2021”. Kirsti saavutas Eesti blogiauhinnad 2019 raames arvamusblogi kategoorias I koha.

Kirstil on seljataga abielu ja seitseteist aastat kestnud kooselu. Oma 10 aastat on Kirsti teinud suhtesaadet, mille käigus kuulanud ära tuhandete inimeste muresid. Tänu hobile analüüsida inimeste käitumist, oln ta õppinud nii enda kui ka teiste vigadest. Tal on ka kaks poega ja üks tütar.

Head mõtted:
”Kui ma ise ei tee, siis ei tee mitte keegi ja pole olemas võimatuid asju.”

”Koolis tapetakse igasugune loovus ära.”

”Saatus on mida sellist, mille me kirjutame valmis enne siia kõikide nende kogemuste saamist. See on valmis lugu meist, kogemustest, inimestest, surma hetkest, sinu haigustest jne.”

”X-faktorit sa inimesele külge ei poogi, see kas on tal olemas või ei ole.”

”Kas sa saad aru, et sa sünnidki siia ilma, et aru saada, miks sa siia ilma sündisid?”

”Hirm on see, mis meid hoiab tagasi tegutsemast.”

”Inimesed, kes teisi hästi palju koguaeg aitavad, kaotavad ennast.”

”Inimene tuleb perse saata nii, et ta jääb seda teekonda ootama.”

”Vastsündinud lapse pilte ei tohi sotsiaalmeediasse panna.”

”Kõik asjad, mis elus kohe jooksevad, ei pruugi lõpuni joosta.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
https://www.facebook.com/elis.liivaru

Jälgi ka Kirstit:
https://kirstitimmer.ee
https://www.instagram.com/kirstitimmer/
https://www.facebook.com/kirsti.valdsteintimmer

„Saatuseratta” kaardimoor Maily pani Joel Juhti värisema

142. SAADE | „Saatuseratta” kaardimoor Maily pani Joel Juhti värisema by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks “Puuduta mind” saate külaliseks on YouTube’i kanali “Saatuseratas” omanik ja taro kaartide spetsialist Maily Kaljuvald.

Maily on tegelnud küll kaartide panemisega juba pikki aastaid, kuid mitte avalikult. Nüüd, alates aprillist, on tal Youtube’is oma kanal Saatuseratas, kus on üleval erinevad ennustusvideod. Lihtsad, loogilised, arusaadavad. Näiteks rubriigid: “Mida toob juuli 2020”, “August 2020 armastuses”, “Rituaal”, “Vabane negatiivsest energiast” jne. “Olen ka ise ka üllatunud, kui suur huvi selliste videote vastu on,” imestab naine. “Hiljuti hakkasin lisaks üldistele ennustusustele tegema ka personaalseid kaardilugemisi. Loomulikult on minu lemmikteemaks armastus ja suhted.”

Viisime Mailyga ennustusriduaalid läbi Liipa talus Jõelähtmel, kus oli kohal ka talu peremees, tuntud maratoonar Joel Juht, kes ei usu ei vaime, ennustusi, kaartide panemisest rääkimata. Maily viis Joeli peal läbi taro kaartide rituaali, mis nii mõndagi näinud mehe värisema pani. “Mul olid ihukarvad ehmatusest püsti ja pidin ruumist lahkuma, et maha rahuneda,” tunnistas mees hiljem. Maily polnud Joelist kunagi varem midagi kuulnud, kuid pani kaartidega ennustades kümnesse nii mineviku, kui ka oleviku osas. Samuti ennustas kaardipanija Joelile tulevikku. Eks näis, kas läheb täppi…