Teele Teder

Kas sööd ka oma palga maha? Kuula praktilisi nippe toiduinimeselt!

Kas sööd ka oma palga maha? Kuula praktilisi nippe toiduinimeselt! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1273465444-toidujutud-kas-sood-ka-oma-palga-maha-kuula-praktilisi-nippe-toiduinimeselt.mp3 Kirjeldus: Kas sööd ka oma palga maha? Kuula praktilisi nippe toiduinimeselt! by Delfi Tasku

Read More

Oma Maitse Lemmik

Oma Maitse Lemmik Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1238476054-toidujutud-oma-maitse-lemmik.mp3 Kirjeldus: Oma Maitse toimetajad Mari ja Siiri tutvustavad Oma Maitse Lemmiku konkurssi ja kutsuvad kõiki toidutootjaid üles oma tooteid võistlusele registreerima.

Read More

Kartulipudru salanipid ja põhjused, miks see lihtne roog tihtipeale untsu läheb

Kartulipudru salanipid ja põhjused, miks see lihtne roog tihtipeale untsu läheb Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1232059108-toidujutud-kartulipudru-salanipid-ja-pohjused-miks-see-lihtne-roog-tihtipeale-untsu-laheb.mp3 Kirjeldus: Uues Toidujuttude saates jagatakse kartulipudru tegemise salanippe. Kuidas saavutada lapsepõlvest pärit kartulipudru maitse ja konsistents?

Read More

Kas oled neid toite üldse söönud? Need toidud kuuluvad Eesti toidupärandisse!

Kas oled neid toite üldse söönud? Need toidud kuuluvad Eesti toidupärandisse! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1198635745-toidujutud-kas-oled-neid-toite-uldse-soonud-need-toidud-kuuluvad-eesti-toiduparandisse.mp3 Kirjeldus: Uues Toidujuttude saates tahetakse teada, miks aetakse Eesti pärandtoidu teemat Itaaliast, sest just seal on Raivo Kalle andud välja raamatu “Eesti maitselaegas”.

Read More

Mõtiskle hetkeks oma jõuluõhtu menüü üle: kui traditsioonides kinni sa oled?

Mõtiskle hetkeks oma jõuluõhtu menüü üle: kui traditsioonides kinni sa oled? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1181670511-toidujutud-motiskle-hetkeks-oma-jouluohtu-menuu-ule-kui-traditsioonides-kinni-sa-oled.mp3 Kirjeldus: Toidujuttude uues episoodis teeme kiire ajahüppe minevikku ning samas ka tulevikku. Selgub, et nii traditsioonilises asjas nagu jõulumenüü, on muutusi toimunud üksjagu.

Read More

SISUTURUNDUS: Kas tervislik valmistoit on päriselt olemas? Kuula, kuidas vastab Erik Orgu!

SISUTURUNDUS: Kas tervislik valmistoit on päriselt olemas? Kuula, kuidas vastab Erik Orgu! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1173351172-toidujutud-sisuturundus-kas-tervislik-valmistoit-on-pariselt-olemas-kuula-kuidas-vastab-erik-orgu.mp3 Kirjeldus: Kuidas tunda ära tervislik valmistoit? Kui suur osa menüüst võiks olla päriselt tervislik ja millised on olukorrad, kus Erik Orgu ise ka valmistoidu puhul liialt nõudlik pole? Nendele ja paljudele teistele valmistoitu ja tervislikkust puudutavatele küsimustele leiad vastuse uuest episoodist.

Read More

Miks piima enam kunagi klaaspudelisse ei pakendata?

Miks piima enam kunagi klaaspudelisse ei pakendata? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1169277091-toidujutud-miks-piima-enam-kunagi-klaaspudelisse-ei-pakendata.mp3 Kirjeldus: Toidu kasvatamine ja tootmine on üks enim keskkonda koormavaid tegevusi. Selles valdkonnas on kõik omavahel seotud ja ainult ühe osapoole pingutusest jääb ajapikku väheks. Eestis tunneb teemat kõige täpsemalt stuudiosse kutsutud Nordic Milk OÜ kestliku arengu juht Katrin Tamm.

Read More

Kaks retsepti, mis kosutavad keha ja meelt ning mida kõik ka järgmisel päeval süüa soovivad

Kaks retsepti, mis kosutavad keha ja meelt ning mida kõik ka järgmisel päeval süüa soovivad Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1165800055-toidujutud-kaks-retsepti-mis-kosutavad-keha-ja-meelt-ning-mida-koik-ka-jargmisel-paeval-suua-soovivad.mp3 Kirjeldus: Külmadel sügisõhtutel pole paremat asja kui üks kosutav, toitev ja kuum supp. Toidujutud podcastis avaldavad Oma Maitse peatoimetaja Siiri Kirikal ja toitumisnõustaja Teele Teder oma lemmikud supiretseptid, millest üks saab väga kiiresti valmis ning teine võtab pisut…

Read More

Taimetark Kristel Vilbaste soovitab tavalise sidruni asemele veega segamiseks midagi hoopis paremat

Taimetark Kristel Vilbaste soovitab tavalise sidruni asemele veega segamiseks midagi hoopis paremat Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1148324239-toidujutud-taimetark-kristel-vilbaste-soovitab-tavalise-sidruni-asemele-veega-segamiseks-midagi-hoopis-paremat.mp3 Kirjeldus: “Sügis on hea aeg erinevate juurikate korjamiseks,“ ütleb Kristel ning lisab, et väga paljusid juurikaid ta aga algajatel proovida ei soovita, sest sassi ajamine võib osutuda saatuslikuks. Näiteks nagu luigelille ja surmputke puhul. Häid nippe on tal jagada aga veel…

Read More

Headele kõhubakteritele maitsev toit hakkab sinu tervist otsekohe mõjutama!

Headele kõhubakteritele maitsev toit hakkab sinu tervist otsekohe mõjutama! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1135806751-toidujutud-headele-kohubakteritele-maitsev-toit-hakkab-sinu-tervist-otsekohe-mojutama.mp3 Kirjeldus: Eesti teadlased on kõhubakterite eluolu viimastel aastatel uurinud mitmeid kordi. Selle tulemusel on nüüd sündinud unikaalsed kiudainesegud, mis võib osutuda kiirteeks hea seedimise juurde. Kuid ainult sellest jääks loomulikult väheks. Lisaks arendavad teadlased välja unikaalset Tervisekonto veebiplatvormi, mis kogub kokku kõik sinu terviseandmed….

Read More