Kristjan Ojang – metallicast žigulini

#5 Kristjan Ojang – metallicast žigulini by KLAPP • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Stuudios on külaliseks saatejuht ja teleprodutsent Kristjan Ojang, kes on läbi erinevate rollide olnud televisoonimaastikul tegev juba 18-aastat. Viimasel ajal on ta eelkõige tuntud Žiguli reisisaadete saatejuhi ning produtsendina. Just viimatisest reisist ka tänases episoodis juttu tuleb sest alates esmaspäevast 7. juunist stardib Kanal 2’e eetris uus reisisaade Žiguliga Isamaal. Tegu on järjekorras juba neljanda Žiguli frantsiisi hooajaga, eelnevalt on teleekraanile jõudnud reisid Baltimaadest, Venemaalt, Idablokist ja nüüd sõidetakse meie kodumaal.
Ka mul endal on olnud võimalus teha operaatorina kaasa neljast reisist kolmel ja avamegi koos Kristjaniga teile selle saate tootmise telgitaguseid. Meenutame kõige emotsionaalsemaid hetki ja vaatame lootusrikkalt tulevikku.
Lisaks räägime ühest saatuslikust Metallica kontserdist, rahvuste eripäradest, rohelisest viirastusest, valusalt ausast tagasisidest ning enese telekanalile tõestamisest. Luban, et saate siit väga hea ülevaate pikast kestvast telekarjäärist.

Žiguliga Baltimaades
Žiguliga Venemaal
Žiguliga Idablokis
Žiguliga Isamaal treiler

Rising Sun Spotify

Kristjani Instagram
Eriku Instagram
KLAPP podcast Instagram

Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – muutuste õpetaja Carmen Pritson

#201 Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – muutuste õpetaja Carmen Pritson by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tegemist on kümnest tunni ajasest podcastist koosneb webinari sari “Rahast lage”, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Käesolev episood on webinari sarja “Rahast lage” esimene osa, mille külaliseks on Carmen Pritson.

Carmen Pritson on teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, “Sa ei ole üksi” jt juhina tuntust kogunud Eesti avaliku elu tegelane. Täna sammub Carmen spirituaalsel rajal. Ta omab rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati, mille omandas ta Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu ” Manifesto” ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti.

Käesoleval webinaril räägime Carmeniga rahast lagedaks olemisest ja kuidas sellest välja tulla; raha olemusest; kuidas raha juurde luua; hirmude ja kahtlustega toimetulek seoses rahaga, jne.

Head mõtted Carmenilt:

“Tänu sellele, et ma olen sündinud rikkas perekonnas ja kuldlusikas suus, sain ma ühel hetkel aru, et ma ei ole õppinud seda lusikat ise tõstma. Tänu sellele ma ei väärtustanud raha ja raha kõndis minust koguaeg mööda.”

“Sinu lapsepõlve suhe rahaga on üks kõige olulisemaid asju üldse.”

“Kui me ei tea, mida me taga ajame, siis me loodame. Lootus on tühipaljas unistus. Seetõttu teadmatusest võime me ära eksida oma otsingutesse, sest me ei tea sihti. Me ei näe seda, mida tahame saada.”

“Kui sul puudub sissetulek, siis voolamine on sinu jaoks kinni.”

“Eneseabi raamatute lugemine on üks sõltuvusi.”

“Hetkest, kui tegin otsuse, et hakkan ennast väärtustama, hakkasin ma tõusma ja elu hakkas paranema.”

“Kui me tahame oma vanematele tõestada, siis me jääme paraku sinna kinni ja raha ei saa ealeski jooksma hakata.”

“Kui me otsime enda vanematelt tunnustust ja seda me ei saa, siis me tunneme ennast süüdi. Kui me tunneme ennast süüdi, on meis kahju tunne ja kahju tunne tekitab meis omakorda kibestumist. Ja kui sa oled kibestunud, siis sa oled väsinud.”

“Meie kõigi sees on koristaja, teenindaja, mänedžer ja Omanik.”

“Kehaga on võimalik erinevaid valikuid tunnetada. Kehas on kas raskus või kergus, kui kehas on kergus, siis see on õige tee.”

“Küllus ei saa tulla sinu juurde läbi valu. Kui sa saad haiget, siis ära oota sealt küllust. Külluse energia on kerge.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Anna-Maria Veidemann-Makko: Uudishimu pole patt. Usaldan ja hoian!

Anna-Maria Veidemann-Makko: Uudishimu pole patt. Usaldan ja hoian!

Kuula:

Kirjeldus:
Anna-Maria Veidemann-Makko räägib ausalt ja otse saates oma noorusajast tuntud vanemate lapsena. Eliitkoolis õppimisega kaasnaneud pingetest, mis jätsid talle sügavad haavad. Saada täiskasvanuks ning leida oma koht siin päikese all ei olnud lihtne, hoolivad vanemad ning endale liigsuurte nõudmiste esitamine. Julgus olla naine ja julgus olla teleekraanil on Anna-Mariale emapiimaga kaasa antud, aga oma sisemuses hoidis ta mitmeid varjatuid detaile ning ebavajalikke pingeid. Täna on ta Naine suure tähega, kes tunneb ennast ilusa, väärtusliku ning tervikuna. Kuula podcastis Anna-Maria lugu oma eriliste paljusid eestlasi puudutanud sündmustega.

Sirje Eesmaa ja Annely Adermann: Kuidas püsida ekraanil 25 aastat?

Sirje Eesmaa ja Annely Adermann: Kuidas püsida ekraanil 25 aastat?

Kuula:

Kirjeldus:
Sirje Eesmaa ja Annely Adermann on TV3 ekraanil püsinud 25 aastat. Poetame kolmekesi ukse telemaastiku telgitagustesse ning arutleme saadete nähtamatute stseenide üle. Kui Sirje on Eesti legendaarsemaid uudisteankruid tänaseni, siis Annely on pidanud erinevaid ameteid telekanali algusaegadest peale. Kuidas noorte tüdrukutena tehnilised erialad ülikoolis lõpetatuna mõlemad ennast niisama telekonkurssidel proovile panid ning osutusid neile endalegi üllatusena tulnud välja valituteks. Kuidas ellu jääda armutus telemaastiku konkurentsis, kus iga aasta ilmub ekraanile uusi saatejuhte ning kuidas hoida ennast tasakaalus taludes teletööga kaasnevat pidevaid adrenaliini üledoose. Kuula podcasti, Otse ja ausalt varjatud kaadrid teie ees koos isiklike eriliste naljakate nüanssidega. Mis hoiab sihi silme ees?

Eeva Esse triatloni läbimisest: püss on justkui kogu aeg nurgas, aga laskma pole hakanud!

78. Osa: Eeva Esse triatloni läbimisest: püss on justkui kogu aeg nurgas, aga laskma pole hakanud! by Tugitoolis sportlane

Kuula:

Kirjeldus:
Tele-eetrist paljudele Kuldvillaku saatejuhina tuntud Eeva Esse rääkis Õhtulehe taskuringhäälingus „Tugitoolis sportlane“ oma teekonnast televisiooni. 30aastane Esse meenutas, et soovis magistriõpingud teha Balti Filmi- ja Meediakoolis, kuid ta ei pääsenud soovitud tasuta kohale. „See, et ma BFMi sisse ei saanud, oli üks mu elu esimesi tõsiseid mentaalseid tagasilööke. Olin rivist väga välja löödud,“ nentis ta, et valas seetõttu ka pisaraid.

Kuidas ta suurest pettumusest üle sai ning mil viisil teleekraanile jõudis – ka sellest tuleb taskuringhäälingus juttu. Ent loomulikult räägitakse ka spordist ja nüüdseks on nooruses kergejõustikuga tegelenud Esse pannud silma peale triatloni läbimisele. Mullu oli ta sellele lähedal, kuid sai enne Tallinnas toimunud Ironmani võistlust kuumarabanduse ja nii jäi võistlusele minemata. „Ka üle-eelmisel aastal oli mul poolkõva variant ühel üritusel osaleda, aga ei jõudnud. Ehk mul on kogu aeg justkui püss nurgas laskevalmis ja tunne, et hakkame laskma, aga pole selleni veel jõudnud.“

Lisaks triatlonidele ja jooksuvõistlustele räägib Õhtulehte külastanud telenägu veel kuulsa Vasaloppeti suusamaratoni läbimisest, ujumise kaifimisest ja veel mitmest põnevast teemast. Head kuulamist!

Roald Johannson – teletööst, purjus jõuluvanast ja unehäiretest

#71 Roald Johannson – teletööst, purjus jõuluvanast ja unehäiretest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil saates külas mees nagu orkester – ajakirjanik, saatejuht, isa, sportlane – Roald Johannson. Meil oli uskumatult põnev vestelda temaga teletööst, purjus jõuluvanast, inimese tükeldamisest, unehäiretest ja tuhmistunud pilkudega inimestest.

Alvar Tiisler rääkis avameelselt Eesti teletöö ja spordi muredest ning rõõmudest

74. Osa: Alvar Tiisler rääkis avameelselt Eesti teletöö ja spordi muredest ning rõõmudest by Tugitoolis sportlane

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe raadiosaate „Tugitoolis sportlane“ seekordne külaline on mees, kes on tuntud nii spordi- kui ka muusikaringkonnas – ETV spordiajakirjanik ja bariton Alvar Tiisler.

Tiisleri graafik on tihe. Ta käib täiskohaga tööl, nimetab end vabakutseliseks professionaalseks lauljaks ning õpib sügisest alates Tallinna Ülikoolis prantsuse keelt ja kultuuri. Elu esimeseks soolokontserdiks valmistuv Tiisler rääkis saatejuht Mart Treialile, kuidas ta seda kõike jõuab.

Kas ta on kunagi mõelnud minna saatesse „Eesti otsib superstaari“? Millised spordisündmused pakuvad talle rohkem pinget kui olümpiamängud ja miks? Miks tal Norra ja Taani rahvusringhäälingutes stažeerimas käies ila jooksis? Miks pole mõtet televisioonis teha analüüsivamat spordipublitsistikat?

Miks välismaa ajakirjanikud eestlasi kadestavad? Miks ta ei taha enam väga palju eetritööd teha? Milline oleks Tiisleri ideaalne töörežiim? Kui palju ta isiklikku kriitikat saab? Mis talle Eesti spordis muret valmistab? Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused.

Lisaks meenutab Tiisler 2014. aasta 6. veebruarit, mil ta pidi verinoore teleajakirjanikuna intervjueerima otse-eetris Kristina Šmigun-Vähit dopinguteemal. „Jalg värises, kõhus oli õõnes, halb oli olla ja väga palju ei mäleta sellest. Aga tehtud see sai,“ lausus Tiisler.

Hüva kuulamist!

Heelia Sillamaa “Huvist elu vastu!”

Heelia Sillamaa “Huvist elu vastu!”

Kuula:

Kirjeldus:
Kui Heeliat saatesse kutsusin ja ootamatult kiiresti JAH sõna kuulsin, siis hüppasin esimese hooga suurest rõõmust üles ning seejärel kukkusin sama kiirelt pikali, sest intervjueerida kedagi, kes ise igapäevaselt teisi intervjueerib tundus hirmutav! Küll aga osutus Heeliaga lobisemine nii põnevaks, et ma ei jõudnud aukartusele mõeldagi! Naine, kes on paljudele tuttav teleekraanilt oma humoorikate lugudega, jagab saates oma teekonda ning mõtteid teletöö telgitagustest, väljakutsetest ja õnnestumistest, unistustest ja hoiakutest! Heelia lugu on hea näide sellest, kuidas alati ei lähe kõik nii nagu Sa arvad ja planeerid ja see on täiesti okei, sest lõpuks juhatab elu Sind ikka selleni, mis päriselt Sulle loodud on! Head kuulamist!

Carmen Pritson: Kuidas sa saad teadlikult luua raha, kui sa tegelikult taga kuklas kardad?

#12 Carmen Pritson: Kuidas sa saad teadlikult luua raha, kui sa tegelikult taga kuklas kardad?”

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänaseks saatekülaliseks on  teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, “Sa ei ole üksi” jt juhina tuntust kogunud Carmen Pritson , kes sammub täna spirituaalsel rajal. Ta omab rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati , mille omandas Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu ” Manifesto” ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti.

Selles saates räägime Carmeniga tema vaimsest ärkamisest, rahast ja selle manifesteerimisest, kahtlustest ning hirmudest ja mõtiskleme ka elueesmägi ümber.

Head kuulamist! 🙏🏻

Keili Sükijainen – teletöös ellujäämisest, hullunud sipelgatest ja vigade tunnistamisest

#52 Keili Sükijainen – teletöös ellujäämisest, hullunud sipelgatest ja vigade tunnistamisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on naine, kes on oma julge pealehakkamise ning kreiside ideedega suutnud Eesti telemaastikule tuua nii innovatsiooni kui ka teha revolutsiooni. Meie tänase saate külaliseks on saatejuht, produtsent, mõjuisik ja loodetavasti ka tulevane DJ, Keili Sükijainen. Tänases saates räägime me temaga teletöös ellujäämisest, hullunud sipelgatest ja vigade tunnistamisest.