tervendaja

Energeetiline tervendaja Toomas Piik: muudan inimeste teadvust

Energeetiline tervendaja Toomas Piik: muudan inimeste teadvust Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/991270642-elustiil-energeetiline-tervendaja-toomas-piik-muudan-inimeste-teadvust.mp3 Kirjeldus: Seekordne episood on eriti tähendusrikas ja inspireeriv, sest külla on kutsutud reikimeister ja tervendaja Toomas Piik.

Read More

Kristalliteraapia ekspert Kaia – Liisa sõnul on inimestel suurem vägi kui võiks arvata

167. SAADE: Kristalliteraapia ekspert Kaia – Liisa sõnul on inimestel suurem vägi kui võiks arvata Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/981358306-puudutamind-167-saade-kristalliteraapia-ekspert-kaia-liisa.mp3 Kirjeldus: Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on enesearengu koolitaja, terapeut-tervendaja ja nelja kristalliteraapiat käsitleva käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut. “Ma usun kindlalt, et meie, inimesed, oleme tegelikult oluliselt suurema väega ja võimetega…

Read More

Kuidas ennast aidata, kui kehas on pinge või ärevus?

Kuidas ennast aidata, kui kehas on pinge või ärevus? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/970453687-vaimnetervis-kuidas-ennast-aidata-kui-kehas-on-pinge-voi-arevus.mp3 Kirjeldus: Seekordses “Vaimse tervise heaks” podcast’is vestlevad psühholoog Rita Rätsepp ja tervendaja Andres Saks. Andresele meeldib enda kohta öelda, et ta on teejuht, kes annab inimestele nõu ja abi enda elus kogetud kogemuste läbi.

Read More