Triin Terasmaa. Rahu selle toitumisega – lase vabaks!

#41 Ausad Naised – “Triin Terasmaa. Rahu selle toitumisega – lase vabaks!” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Saagem tuttavaks imelise naisega, kelleks on Triin Terasmaa! 😍

✨ Triin on toitumisterapeut, teeta tervendamise praktik ning Pharma Nord Eesti koolitaja. Ta aitab inimestel mõista, kuidas toitumine võib meie tervislikku seisundit mõjutada.
✨ Ebaterve eluviis on üheks põhjuseks krooniliste haiguste väljakujunemisel ning teeb keha erinevatele viirustele vastuvõtlikumaks. Triin ütleb, et teadlik, õnnelik, terve ja rahulolev inimene oskab enda tunnet kuulata, elab oma elu ja vastutab oma elu eest. Normaalne on see, et tunneme end oma elus kogu aeg fantastiliselt!

🌼Maailmas ning meie ümber liigub meeletult palju info üleküllust seoses toitumise, tervise, toidulisandite ning kõige muu sarnasega – meie suurim küsimus oli, et kuidas selles kõiges virvarris orienteeruda ning leida vajalik/õige info??
✨ Kõik küsimused selgitas Triin meile rahulikult oma mõnusas zen – olekus lahti selgitas, energia oli lausa ülevoolavalt äge!
✨ Saime pajatatud toidulisanditest, ning õppisime, et kõik ei ole ikka nii, kuis esmapilgul tundub…
✨Rääkisime tervisest ning vastutusest, toitumisest ning toitumisteraapiast ja loomulikult üldisest heaolust.

PS! Triin avaldas meile ka saladuse, mis on selle suve parim kaalulangetaja! 😁

Suur-suur aitäh Sulle Triin – väärtus, mida jagasid on kindlasti mõõtmatu ning Ausad Naised Soovivad Sulle tänase päeva puhul palju õnne sünnipäevaks! 🎉

Tervislik toitumine

Tervisejutud 2. Osa / Tervislik toitumine 06.11.2019

Kuula:

Kirjeldus:
Tervisejutud 2. Nagu eelmises saates lubatud, jätkame sealt, kus pooleli jäime ja räägime toitumisest – tervislikust, mitmekülgsest ja täisväärtuslikust toitumisest. Võtame ette põhitõed, kummutame müüte ja jagame tervislikke nippe.
Saatekülalised on MyFitness’i treenerid Monika Soop ja Laura Koobas, kes igapäevaselt tervisliku toitumise propageerimisega tegelevad ja toitumisnõuandeid jagavad.
Saatejuht Kadri Tasa, www.tervisetrend.ee
Head kuulamist!