Metsakutsu

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Metsakutsu by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on Metsakutsu, kes tähistas hiljuti oma debüütalbumi „Testament“ 10. sünnipäeva.

Räägime, kuidas on möödunud kümme aastat mõjutanud Metsakutsut nii artisti kui inimesena. Lisaks uurime, millised mehe muusikavideod on ta enda lemmikud ning missugune on eeltöö, mis nende valmistamiseks tehakse. Samuti räägime pisut tulevikuplaanidest, naljaräpist ning sellest, milline muusikapala Metsakutsu matustel käima pannakse.

Pärimine – praktilisi nõuandeid vandeadvokaadilt (Urmas Ustav)

#19 Pärimine – praktilisi nõuandeid vandeadvokaadilt

Kuula:

Kirjeldus:
Saate külaliseks on vandeadvokaat Urmas Ustav. Saates tuleb juttu erinevatel pärimisega seotud teemadel ja saab praktilisi nõuandeid, kuidas oma rahaasju korraldada. Miks me peaksime üldse pärimise ja varade planeerimise peale mõtlema? Miks peaks üldse testamendi tegema?
Pärimise ja varade planeerimise peale mõtlemine, võiks olla täiesti loomulik osa oma investeeringutega tegelemise protsessist. Kui tahate, et Teie lähedased oleksid turvaliselt hoitud ka pärast seda, kui Teie siit ilmast lahkute, siis mõelge nendele asjadele ja midagi keerulist seal ei ole. See on peale hakkamise küsimus!