Jako Krull

Jako Krull on filmi operaator, -valgustaja ja fotograaf. Ta oli minu lühifilmi “The Most Beautiful Day” operaator ning kunagi tegime koos videosketše nagu nt. “Soolaleivapidu”. Jako räägib, kuidas ta oli hiljuti tõsises autoavariis ja pääses õnneks eluga, me vaatame koos meie tehtud videosi ja meenutame vanu aegu, räägime minu lühifilmi kaadritagustest, juttu tuleb Jako karjäärist operaatorina, Eesti filmitööstuse kaadritagustest, sellest kuidas ta jälitas enda fotonäituse nimel aastaid ühte eestlasest hipit ja lõpus mul on minu vanale sõbrale üks sobiv kingitus. Nautige.

Einari Jututuba #5 – Jako Krull

Indrek Arula

Esimeses episoodis on külas Indrek Arula, kes on Eesti fotograaf ja tsinematograaf. Räägime tema lapsepõlvest, kuidas ta hakkas võistlustantsijaks, tema karjäärist moefotograafina, mis tõmbas teda filme tegema, stsenaariumite kirjutamisest, kuidas tema galeriist pilt ära varastati, “Ameerika Suve” ja minu lühifilmi “The Most Beautiful Day” kaadritagustest, piiride ületamisest, kuseme risti ja lõpus räägin Netflixi rollist mida ma ei saanud.

Einari Jututuba #1 – Indrek Arula

Tere tulemast Einari Jututuppa: Eesti ainuke esimene normaalne podcast. Vaadake, kuidas ma istun tuntud- ja muudmoodi huvitavate Eesti inimestega maha ja räägin nendega nende elust, lapsepõlvest, karjäärist ja lambi asjadest mis meil vestluse käigus pähe tulevad.