Sisuturundussaade. Nordea Eesti: iga töötaja peab saama olla parim versioon endast

11.05.21 Sisuturundussaade. Nordea Eesti: iga töötaja peab saama olla parim versioon endast

Kuula:

Kirjeldus:
Nordea Eesti töötajate arv on viie aastaga kasvanud 20 inimeselt 750 inimesele. Saates räägime, kuidas on kujunenud Nordea Eesti bränd ning mille eest ettevõte ja selle töötajad seisavad. Töötajate arvu kasv on toonud kaasa töötajaskonna mitmekesistumise. Maikuu on Nordea Eestis mitmekesisuse tähistamise kuu. Räägime ka sellest, millised on nii rahvusvahelise kui mitmekesise tiimi tugevad küljed, aga ka kaasnevad väljakutsed.

Saates on veebi vahendusel külas Nordea Eesti klienditoe spetsialist Urmas Orek, värbaja Eha Täht ja Nordea Eesti juht Tiina Käsi. Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Ettevõtte juubel. Nordea Eesti 25: enim kasvab finantskuritegevuse ennetamise üksus

20.01.21 Ettevõtte juubel. Nordea Eesti 25: enim kasvab finantskuritegevuse ennetamise üksus by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Põhjamaades tähistas Nordea Pank oma 200. sünnipäeva. Nordea laienes veerand sajandi eest Eestisse sooviga hakata teenindama kohalikku klienti vastavalt põhjamaisele panganduskultuurile. Panga arengutest räägivad saates Nordea Eesti juht Tiina Käsi, äritoe- ja haldusjuht Jelena Trumm ning värbaja Eha Täht.

Hetkel töötab Eestis Nordea Grupi jaoks 700 inimest 30 erinevast rahvusest. Aasta alguses plaanib Nordea Eesti juurde värvata veel 100 inimest. Jelena Trumm märkis, et Nordea Eesti kasv on olnud tõesti ülikiire. “Tänavu kasvavad kõik üksused, aga enim finantskuritegevuse tõkestamise üksus, kuhu tulevad juurde ka spetsiifilisemad rollid ja uued teemad: analüütika ja robootika,“ ütles Trumm. Koroonaaeg pani Nordea Eestit veelgi enam liikuma automatiseerimise poole ja kasutama rohkem digitaalseid võimalusi, ütles Nordea Eesti juht Tiina Käsi. Värbaja Eha Täht lisab, et ettevõte värbab nii Eestist kui ka piiriüleselt. Ligi veerandi uutest inimestest värvatakse olemasolevate töötajate soovituste kaudu, milleks on loodud boonusprogramm.

Saadet juhib Annika Kald.