Elis Nikolai – Persoonibrändi ehitamisest, südametunde järgimisest ning kuidas Elisest sai toitumisnõustaja

Elu on Müük – #12 – Elis Nikolai – Persoonibrändi ehitamisest, südametunde järgimisest ning kuidas Elisest sai toitumisnõustaja

Kuula:

Kirjeldus:
Meie 12nda episoodi külaline on mega äge ja armas naine Elis Nikolai!!Elis: alustas jäätisemüügiga Tartus, tegi Austraalias müüki, müüs 3 aastat USA-s raamatuid, müüs 5a pensionifonde. Ning hetkel on Elis täiskohaga toitumisnõustajaSelles episoodis rääkisime: Elise teekonnast müügis persooni ülesehitamisest, connectioni loomisest, inimestega ületöötamisest, toitumisnõustajaks saamisestSoovime teile toredat kuulamistBeti&Olev

Taimsed naudingud

#4: Taimsed naudingud

Kuula:

Kirjeldus:
Külla tuleb Ingrid Joya Tsirel, kes kirjeldab end järgnevalt: “Ma olen kogemusnõustaja, holistiline toitumisnõustaja, holistiline kehameele tervendamise konsultant, herbaatik, fotograaf ja õppinud isetervendamist ja erinevaid loodusravi meetodeid. Lisaks korraldan erinevaid sündmusi alates Armastuse Rännakutest paaridele kuni väestavate naistelaagriteni välja. Ma näitan inimestele, kuidas õppida elu söömisest seksini uuesti nautima, olla terve ja õnnelik.”
Lisaks saad teada ühe põneva terviseretsepti!
Lisainfo: www.toiduingel.ee ja www.olenhoitud.ee

Liina Laur

Paneb liikuma – #3 Liina Laur

Kuula:

Kirjeldus:
Tervise Skulptori kolmandas osas vestlesime oma personaaltreeneri ja toitumisnõustaja Liina Laur’iga. Olles pärit sportliku elustiiliga perekonnast, on treening olnud alati oskaks Liina igapäevaelust. Kuidas aga leidis ta tee just jõutreeningu juurde ning miks on ta seisukohal, et iga inimene peaks kasvõi vähesel määral jõutreeningut harrastama. Lisaks jagas Liina avameelselt oma kogemust võistlusspordiga ning rääkis lähemalt selle ala ilust ja valust. Tänu oma kogemustele ning teadmistele mõistab ta ebatervisliku toitumise ja ülekaalu mõju tervisele ning on võtnud oma südameasjaks suunata inimesi rohkem liikuma ja tervisliku elustiili juurde.

TOITUMINE ft. Liis Velsker ja Kaia Kollo

#89 TOITUMINE ft. Liis Velsker ja Kaia Kollo

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on käes meie teine fookusteemaga episood. 🤩 Külas on spordi toitumisnõustaja Kaia Kollo ja spordientusiast Liis Velsker ning arutame nendega, kuidas see õigesti toitumine õigupoolest käib. Täna saates:
▪️ Miks peaks juurvilju pimedas kapis sööma?
▪️ Kas süsivesikud on kurjad?
▪️ Kuidas teadlik toitumine käib?Saatejuhid: Sandra Raju ja Kairi Killing

Erisaade! Elis Nikolai & Maarja Jõgi – Seminarist, toitumisest ja liikumisest

Erisaade! Elis Nikolai & Maarja Jõgi – Seminarist, toitumisest ja liikumisest by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases erisaates räägime Maarja ja Elisega meie Transformatsiooni seminarist 2.0, sellest miks toitimine ja liikumine ikkagist meile nii olulised on ning kuidas Maarja ja Elis oma kirgedeni jõudsid.

Elis on toitumisnõustaja ja toitumisterapeut. Elise eesmärk toitumisnõustajana on aidata luua need elukestevad tervislikud toitumisharjumused, sest head harjumused on kõige alus. Teadlik toitumine ei tähenda pidevat dieeditamist, iga suutäie kontrollimist ja teatud toiduainetest täielikult loobumist. Hoopis olulisem on leida tasakaal, luua tervislikud harjumused ja mõista, MIKS on teadlik toitumine nii oluline ning kuidas tarbitav toit tegelikult meie heaolu ja tervist mõjutab.

Maarja on rühma-ja personaaltreener, joogaõpetaja ning sügisest ka kehalise kasvatuse õpetaja. Maarja armastus spordi ja liikumise vastu sai alguse juba pisikesest tüdrukust peale, kui ema ta käe kõrval iluvõimlemise trenni viis. Õpingud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas andsid võimaluse proovida ja katsetada erinevaid spordialasid kergejõustikust ujumiseni välja. Kasvas huvi nii inimese anatoomia, füsioloogia kui ka psühholoogia vastu. Joogakoolitused Portugalis ja Balil tõid esile ka suurt huvi hingamise, meditatsiooni ning teadlikuse praktikate vastu. Maarja usub, et sport ja liikumine on hea tervise seisukohalt üks vundamendi osasid.

Toitumisnõustajast kohvik BOPP omanik Tiia Toming tervisest, spordist, kohvikuärist

#182 Toitumisnõustajast kohvik BOPP omanik Tiia Toming tervisest, spordist, kohvikuärist by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Tiia on Sündinud Tartus, aga elanud enamus oma elust Tallinnas. Tiia hakkas juba 13. Aastaselt oma elu mõtestama ja huvitus tugevalt psühholoogiast. Lapsepõlves ja teismelisena proovis Tiia endalt mitmel korral elu võtta. Olles vaid 16. aastane, sai Tiia oma esimese lapse. Oma karjääri alustas ta Lisaks teenindajana, ka vabatahtlikuna töötades usaldustelefonis Eluliin, millele järgnes rakenduspsühholoogia õppimine, lisaks on Tiia õppinud ka toitumisnõustajaks. Selgeks on saanud ta ka soome keele ja töötanud mitmes soome keelses keskkonnas. Olnud on Tiia ka Eesti Posti jaekaubanduse osakonna juhataja, Euroapteegis retseptiravimite kategooriajuht.

Tiiat huvitab väga tervis ja sport. Ta on tegelenud jooksmisega päris pikalt, esimese poolmaratoni jooksis ta aastal 2010 ja esimese maratoni 6 aastat hiljem aastal 2016. Tiial on ka pere: 3 last, kelle seas on 6-aastane poiss, 11-aastane tütar ja 19-aastane poiss ning mees, kellega ta peaaegu 13 aastat on koos olnud.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Tiiat:
https://www.facebook.com/tiia.toming
https://www.facebook.com/boppkohvik

Burx või porx – mis sinu keha päriselt õnnelikuks teeb?

#08 tervis: “Burx või porx – mis sinu keha päriselt õnnelikuks teeb?”

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külas toitumisnõustaja ja -terapeut Elis Nikolai, kes aitab igapäevaselt luua inimestel elukestvat harjumust tervislikult ja teadlikult toituda. Ja saate teine külaline on noor Ott Kattel (19a.), kes tegeleb fotograafia ja filmindusega ning kes jagab saates oma kogemusi toitumise ja tervise teemadel.

Külalistega vestleb toitumisest ja tervisest Kristina Laurits.

Saates räägime:
– mis on tervislik toitumine;
– kuidas toetada oma füüsilist tervist;
– kuidas toitumine mõjutab vaimset tervist;
– jagame lihtsaid nippe igaks päevaks.

Lisainfot vaimse ja füüsilise tervise kohta leiad: teeviit.ee ja peaasi.ee.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Rasvade ja rasvhapete tähtsus tervise toetamisel

Tervisejutud 7. Osa / Rasvade ja rasvhapete tähtsus tervise toetamisel 04.08.2020

Kuula:

Kirjeldus:
Tasakaalustaud toitumine on tervise seisukohalt äärmiselt oluline. Saates uurime, millist rolli mängivad selles rasvhapped ning kuidas tagada organismis nende tasakaal. Toome kuulajateni palju põnevaid fakte oomega-3 rasvhappe võtmetähtsusest rakutasandil ja räägime kuidas rasvhapete parema tasakaalu saavutamisel kehas on võimalik tervist toetada.
Saatekülaline: toitumisnõustaja, Ketlin Tammsalu.
Saatejuht: Kadri Tasa.

Info ja tagasiside: kadri@tervisetrend.ee

Erik Orgu: “Kui võtad kõige odavama toidu, siis saad kõige jamama asja ka.”

1. Erik Orgu: “Kui võtad kõige odavama toidu, siis saad kõige jamama asja ka.”

Kuula:

Kirjeldus:
Londoni kokandustaustaga toitumisnõustaja Erik Orgu on muutnud ja mõjutanud paljude eestlaste toiduvalikuid. Kuigi plaanis oli rääkida vaid sellest, kuidas koostada endale menüüd nii, et enestunne oleks hea ja toit tervislik, jõuti teemadega hoopis kaugemale.

Elis ja Martin – Surmahirmust, toitumisest ja miljonäriks saamisest

#49 – Elis ja Martin – Surmahirmust, toitumisest ja miljonäriks saamisest by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses saates rääkisime ärevushäiretest, müügist, tervisest, surmahirmust, toitimisest, ületöötamisest, miljonäriks saamisest ja suhetest.

Meil on külas toitumisnõustaja Elis Nikolai ja kinnisvaraekspert Martin Vendla. Elis ja Martin on täielik power couple! Nad on tohutult äge ja inspireeriv paar, kes on tuttavad olnud juba 7 aastat ja koos nendest 3.
Mõlemad on väga suured saavutajad ja tegutsejad, kes igapäevaselt töötavad oma unistuste nimel. Neid ühendab see, et nad mõlemad on 3 suve Ameerikas ukselt uksele raamatuid ja 4 aastat LHV pensionifonde müünud. Tänasel päeval on nad mõlemad leidnud, aga oma tõelise kutsumuse, Elis toitumisnõustamise ja Martin kinnisvara.

sinutoitimisnostaja.ee