Kehakultuur Henry ja Tõnis Sildaruga

«Kehakultuur» Henry ja Tõnis Sildaruga

Kuula:

Kirjeldus:
«Kehakultuuri» viiendas saates on külalisteks Henry ja Tõnis Sildaru. Teiste teemadena on saates juttu veel laskesuusatamise MMist, jalgpalli Meistrite liigast, Tiidrek Nurme Tokyo olümpianormi täitmisest ning Saaremaa ära jäänud euromängust.

Tõnis ja Kelly Sildaru – katsetamisest, kasvamisest ja ekstreemsest elust

#9 Tõnis ja Kelly Sildaru – katsetamisest, kasvamisest ja ekstreemsest elust.

Kuula:

Kirjeldus:
Kui varasemalt on meie saadetes külalisteks olnud valdavalt üks inimene, siis sel korral otsustasime Kairiga, et kutsume hoopis külla väga eduka paarisrakendi – üks neist tegutseb peamiselt kulisside taga ja teine teeb imetegusid rahva ees. Meie tänased külalised on Eesti ekstreemspordi maailmas kaardile kinnitanud, Tõnis ja Kelly Sildaru.

Tõnis Sildaru: vahel on hirmus isegi renni ääre peal seista, hüpata ma ei julgeks

4. osa: Tõnis Sildaru: vahel on hirmus isegi renni ääre peal seista, hüpata ma ei julgeks

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane” vestles sel nädalal freestyle-suusatamise maailmameistri Kelly Sildaru isa Tõnis Sildaruga. Ta on mees, kellest teatakse oluliselt vähem kui tema lastest.

Saate alguses püüdis saatejuht Ats Kuldkepp kahekordsetest cork’idest ja switch 1080-test võimalikult kaugele jääda. Tõnis Sildaru rääkis, mida ta tegi enne seda, kui ta sai Kelly ja 12aastase Henry Sildaru isana tuntuks ja kuidas ta on suutnud ennast laste arengut jälgides ala üksikasjadega kurssi viia.

Tõnis tunnistas ausalt, et rennis julgeks ta libiseda ainult põhja peal ja pargisõidurajal poleks temalt mõtet trikke oodata. Lisaks avaldas ta, miks tuleb Kellyle McDonalds’i toit kasuks ja mida ta ise noortele sportlastele valmistab. Ja kas Henry Sildarust võiks saada Eesti Bam Margera?

Puutumata ei jäänud ka higised teemad. Näiteks: kas tõesti on Kelly Sildaru võitnud 27 järjestikust pargisõiduvõistlust tänu õnnele? Mida peaks Eesti suusaliit Sildarude heaks tegema? Kas rahvusvahelise suusaliidu plaan talvised X-mängud välja suretada õnnestub?

Head kuulamist!