Kuidas seljatada tööstressi?

Mõttekoht, Osa 18: Kuidas seljatada tööstressi? by Mõttekoht

Kuula:

Kirjeldus:
„Ilma stressita elus ei saa, see on paratamatu igas eluvaldkonnas, ka tööl,“ nendib Meeletervis OÜ tegevjuht ja tööpsühholoog, Eesti töö- ja organisatsioonipsühholoogide liidu asutajaliige Pia Pedanik. Töises keskkonnas on stressi allika tundma õppimine ning sellega tegelemine aga hädavajalik – vaid nii on võimalik end läbipõlemisest säästa.

Mis on täpsemalt on tööstress, kuidas seda märgata, sellega võidelda ning kuidas tööl võimalikult pingevabalt vastu pidada, räägimegi selles Naistelehe podcasti Mõttekoht saates.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Tööstressi ja läbipõlemist ennetades

Tööstressi ja läbipõlemist ennetades by TalentHub Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:

Mis on tööstress ning mis seda põhjustab? Kuidas läbipõlemist ennetada ja kuidas seda ära tunda? Mida saab teha juht ning mida inimene ise oma vaimse tervise hoidmiseks? Ja miks seda üldse vaja on? TalentHub’i kuuenda podcasti külaliseks on coach Tiina Keskküla.

Kuidas flirtida lätlastega? Aga kuidas EKRE-lastega?

Kuidas flirtida lätlastega? Aga kuidas EKRE-lastega?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Naistejuttude» saates vahetavad Kristina Herodes ja Dagmar Lamp oma hiljutisi reisimuljeid, puudu ei jää muidugi ka suhte- ja elujutust.

Kuidas flirdivad läti mehed? Kuidas sattus Daki Riias armukolmnurka ja miks baariaken purunes? Kuidas on kevad Londonis ja kuidas pikast nädalalõpust lühikese ajaga kõik võtta?

Miks üldse on lühipuhkuseid vaja? Aga kuidas muudmoodi ravida tööstressi, mis tahab maha murda ja on sädeme silmast kustutanud! Siis on viimane hetk korrakski kodumaa pind jalgelt pühkida ning minna minipuhkusele, just nagu Dagmar ja Kristina möödunud nädalavahetusel tegid.

Lisaks arutame hetke poliitolukorra üle ning jutuks tuleb seegi, kuidas ühiskonnas valitsev ärevus deitimist mõjutab.