Rauno Oolberg 2. osa

Paneb liikuma – #7 Rauno Oolberg 2. osa

Kuula:

Kirjeldus:
Antud episoodis räägime treener Rauno Oolbergiga tervislikust ja tasakaalustatud toitumisest. Kuidas lahendada “suure kondi” probleemi ning kas toitumine üldse on selline raketiteadus nagu seda meile tänapäeval esitletakse? Läbi aastate oleme kuulnud erinevaid “ekspertarvamusi” nagu näiteks, et süsivesikud teevad paksuks, valke peaks sööma hoomamatult ning pelgalt rasva vaatamisest juba ladestub see meie vöökohale. Kuidas selles infomüras orienteeruda ning mida siis tervise aspektist vaadatuna tegelikult sööma peaks?

Marek Vister – elevandi kõrvadest, 110 erinevast tegemisest ja sponsorite leidmisest.

#93 Marek Vister – elevandi kõrvadest, 110 erinevast tegemisest ja sponsorite leidmisest.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil saates külas mees, kes jõuab ja teeb kõike. Ta on uskumatult äge treener, mänedžer ja ettevõtja – Marek Vister.Tänases saates rääkisime:
▪ elevandi kõrvadest,
▪ treeneri ametist,
▪ 110 erinevast tegemisest,
▪ sponsorite leidmisest,
▪ ebaõnnestumistest.Saadet juhivad Kairi Killing ja Sandra Raju.
#1st, #be, #be1st, #eesti, #kairi, #killing, #marek, #podcast, #raju, #sandra, #sport, #sportland, #vister

Maiki Ritslaid

Paneb liikuma – #2 Maiki Ritslaid

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses osas saab sõna meie treener Maiki Ritslaid, kes on Revali tiimiliige olnud tänaseks juba üle 20-ne aasta. Läbi aastate on ta juhendanud kümneid erinevaid rühmatreeninguid, näinud traditsioonilise aeroobika hääbumist ja tänapäevase Les Mills trennide võidukäiku ning muutnud tuhandete inimeste elusid läbi personaaltreeningute. Maiki jõudis treeneri ametini läbi julge “jalaga uks maha” tegutsemise. Inspireeru Maiki loost ning löö samuti oma unistuste eest uksed maha!

Ülle Ptšelovodova

#1 Ülle Ptšelovodova

Kuula:

Kirjeldus:
Esimeses osas on meil külas Reval-Sport peatreener Ülle Ptšelovodova. Räägime koroonaaja treeningmotivatsioonist, treeneri vormist ning klientide meeldejäävamatest edulugudest.

Ahti Pikkur

Tamara Podcast – Ahti Pikkur

Kuula:

Kirjeldus:
Ahti Pikkur on professionaalne poksija ja tunnustatud treener. Kutsusime ta külla, et õppida rohkem Eesti võitluskunsti maastikust ja kuulda põnevaid kaklemise lugusid, aga läks ikka nii nagu alati… eks ise kuulete kuhu me välja jõudsime 😀

Kelle võinuks valida ükshäälselt aasta treeneriks ja mis juhtus koondises?

“Kuldne geim”, 86. osa | Kelle võinuks valida ükshäälselt aasta treeneriks ja mis juhtus koondises? by “Kuldne geim”

Kuula:

Kirjeldus:
Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” läheb eetrisse uue aasta esimene saade, kus vaadatakse veelkord tagasi möödunule, ent mõeldakse ka tulevikule.

Saates lööb paarinädalase pausi järel kaasa kogu põhinelik ehk Andres Toobal, Renee Teppan, Rivo Vesik ja Karl Rinaldo. Saate põhiteemadeks on aasta sportlase ja treeneri valimine, aasta võrkpalluri valimine, hooaja esimese poole põhjal kujuteldava “Tähtede mängu” koosseisu selekteerimine ja Eesti koondiste seis enne EM-finaalturniiri aastat.

Saates tuleb muuhulgas jutuks:

*Saates on mootorsaag.
*Ühiskond, milles elame: ühel päeval toetame heategevuslikke organisatsioone, järgmisel päeval laseme miljoneid eurosid lihtsalt õhku.
*Kas Eesti võrkpall võiks tegutseda nutikalt ja igal aastal jõulude ajal kõvasti populaarsust koguda?
*Eesti aasta sportlase valik: kui palju jälgib kvartett autoralli MM-sarja?
*Tänavuse aasta parima treeneri valimine tõestas ilmekalt, et ETV-l on meeletu mõju Eesti spordialade populaarsusele.
*Saates selgub lõplik tõde: tegelikult pidanuks olema Eesti aasta treener keegi, keda kandidaatide hulgas polnudki. Ja jutt ei käi Rivost.
*Aasta noorsportlase valimine pallimängusportlase perspektiivist. 22-aastane mitmevõistleja Johannes Erm pääses lõplikusse valikusse, samas eas Itaalia viienda klubi ründaja Kertu Laak aga mitte.
*Kes võiks saada sel korral Eesti aasta parima mees- ja naisvõrkpalluri tiitli ning mille põhjal üldse otsustada?
*”Tähtede mängu” suur vastasseis: “Eesti” vs. “Muumaalased”. Kes murravad end koosseisu ja miks?
*Rivo meenutab Kristjaniga koos mängimise rõõme ja muresid ning meenutab ka hiljem toimunut.
*Eesti rahvusnaiskonna ja -meeskonna suuremad kitsaskohad 2021. aasta suve eel. Kas seis on parem või halvem kui 12 kuud tagasi?
*Kui kaugel on Eesti rahvusnaiskond uue juhendaja Lorenzo Micelli viljelevast mängustiilist?
*Aus ja otsekohene hinnang Eesti meeskonna esimesele koondisesuvele uue peatreener Cedric Enardi juhtimisel. Mitmed meie põhimehed jäid teatavasti koondise tegemistest möödunud aastal eemale või loobusid keset laagrit. Loodetavasti aitab sõnavõtt saabuva üliolulise suve eel õhku puhtamaks teha.
*Uue aasta lubadused võrkpallirindel.

Kerttu Tänav – Võistlustantsijast Pilatese treeneriks

Kerttu Tänav – Võistlustantsijast Pilatese treeneriks by E.L.U. Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Hei, saame tuttavaks! Kui soovid teada kes ma olen ja miks ELU Podcastiga algust tegin, siis seda saad kuulata siin väikeses tutvustuses. 
E.L.U. (Eduni Läbi Uskumuste) Podcast sai oma nime seetõttu, et mina avastasin enda jaoks uskumuste rolli enda elus. Kas sina tead mis on uskumused? Mina ka ei teadnud!  Need on nagu rongirööpad, mida mööda sinu mõte liigub.
 Uskumused on sinu alateadlikud mõtted, milles oled 100% veendunud, et see on absoluutne tõde. Need võivad sind kas edasi viia või tagasi hoida ja sa ise ei teagi seda.
Hea uudis on see, et uskumusi on võimalik muuta, aga esialgu pead need endale teadvustama. Mina olen seda teinud ja soovin aidata ka sinul vabaneda enda limiteeritd uskumustest, et saaksid kujundada enda ELU nii nagu tegelikult tahad!   
Aitäh, et mind kuulad! 
Jälgi E.L.U. Podcasti ka Facebookis ja Instagramis. 

Shalini Mody – Südame hääl teeviidaks pimeduses

#89 – Shalini Mody – Südame hääl teeviidaks pimeduses

Kuula:

Kirjeldus:
Shalini Mody on Tartust pärit imeline naine, kuid kelle juured ulatuvad Indiani. Ta on GraceFiti asutaja ja treener. Shalini juhendab naistele mõeldud naiselike treeningute programme, mis on inspireeritud balletist, joogast, kõhutantsust ja pilatesest. Lisaks räägime programmidest headest harjumustest ja toitumisest. Tema trenne iseloomustatakse kui teraapias käimist. Shalini missiooniks on aidata näha igas naises tema ilusat graatsiat ja naiselikkust.

Alustas 4 aastaselt iluvõimlemisega Tartus VK Janika iluvõimlemine
Viimased 12 a tegelenud kõhutantsuga pro tasemel artisti kui ka juhendajana
15 aastat iluvõimlemist ja balletti
10 + aastat treener olnud
Shalini pidi kahjuks see aasta läbi elama enda mõlema vanema lahkumise. Siin videos ta jagab enda mõtteid pärast isa surma:

Saate märkmed (Varsti tulemas)

Johannes Sikk – raskeimast spordialast, geenide arendamisest ja vaimust

# 53 Johannes Sikk – raskeimast spordialast, geenide arendamisest ja vaimust.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on mees, kes on mingil imelikul põhjusel valinud oma spordialaks ühe raskeima, mida valida annab. Ta on ülimalt humoorikas ja väga distsiplineeritud noorsportlane ja Eesti triatloni tulevikulootus, Johannes Sikk. Tänases saates räägime temaga kumb on olulisem kas füüsis või vaim, mis suhe on tal distsipliiniga ja kes on maailma parim treener.