treenimine

Marian Võsumets: täiskasvanud naistel ei saa olla teismeliste kehad

KUULA | Marian Võsumets: täiskasvanud naistel ei saa olla teismeliste kehad Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1055587369-annestiil-kuula-marian-vosumets-taiskasvanud-naistel-ei-saa-olla-teismeliste-kehad.mp3 Kirjeldus: Tänases saates räägime kehapositiivsusest, kehakuvandist, tänapäevastest iluideaalidest ja treenimisest, mis võib ka kõige paremate kavatsuste juures viia toitumishäirete ja piinava süüntundeni. Stuudios on ajakirjanik Marian Võsumets, kes on äsja linastunud filmi “Keha võitlus” autor.

Read More

Jekaterina Patjuk: maratonijooksuga algust tehes mõistsin, kui väike on Tallinn

„Staadionijutud“ | Jekaterina Patjuk: maratonijooksuga algust tehes mõistsin, kui väike on Tallinn by Staadionijutud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1024964215-user-114606195-staadionijutud-jekaterina-patjuk-maratonijooksuga-algust-tehes-moistsin-kui-vaike-on-tallinn.mp3 Kirjeldus: Kergejõustikuteemalise taskuhäälingusaate „Staadionijutud“ 29. osas räägib pikamaajooksu võludest ja valudest Tokyo olümpiapiletit sihtiv maratoonar Jekaterina Patjuk. Äsja 38. sünnipäeva tähistanud Patjuki näol on tegu Eesti 3000 meetri takistusjooksu rekordiomanikuga, ent viimased aastad on ta keskendunud just kõige pikemale…

Read More

Peep Reinart

Trennikõne #21 Peep Reinart Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/62ge32/audio_only_online-audio-convertercom_9_7pj40.mp3 Kirjeldus: Teeme juttu võistlemisest, auku kukkumisest ja sealt välja ronimisest. Samuti teiste treenimisest ja ettevalmistusest võistlusteks.

Read More

Trennikõne #8 Gert Koovit

Trennikõne #8 Gert Koovit Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ivypy4/_8_Koovit6i1on.mp3 Kirjeldus: Veganist tipptasemel jõutõstja räägib jõusaalikultuurist Inglismaal ning treenimisest sealsete tippudega.

Read More

Trenn ja tervislik treenimine

Tervisejutud 1. Osa / Trenn ja tervislik treenimine 28.10.2019 Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/705313627-tervisetrend-tervisejutud-1-osa-trenn-ja-tervislik-treenimine-28102019.mp3 Kirjeldus: Tervisetrendi esimese saate teemaks on trenn, kuidas tervislikult treenida ja mis on need põhitõed, mida treenimise juures silmas pidada. Saatekülalisteks on kaks säravat treenerit, Monika Soop ja Laura Koobas. Räägime enimlevinumatest müütidest, mis on seotud trennitegemisega, piilume põgusalt sellega kaasneva õige toitumise maailma…

Read More