#33 – from the set

#33 – from the set

Kuula:

Kirjeldus:
Totaalselt “alter ego” senistele Pangalaenu episoodide formaadile ning saladuskatte all saame lubada, et see ei jää viimaseks.

Mis siis ikkagi “from the set” tähendab? – Mobiilne podcasti stuudio otse filmi võtteplatsilt eesmärgiga puurida läbi isiksusi, kes ühes või teises võtmes etlevad.

On naeru; on nuttu; on higi; on pisaraid; no ja ehk törts tilka verd.

/—-/

Triin Lellepi uus lugu, mis peagi ka netiavarustesse ja laia maailma raketi kombel sööstab, sai hiljaaegu ka visuaalse poole. Seda käis ka pangalaen kajastamas ja parimad palad said välja lõigatud just selliselt, nagu episoodis kõlab!

Seekordses episoodis kronoloogilises järjestuses:

– Gerli A Chantelle x Vlad Rannamets  

Gerli on eriti tugeva niši ja isikupärase käekirjaga maailmakuulus staaride moedisainer ning Vlad on Gerli mees, kes tasakaalustab ja on tugisambaks igal sammul, mida Gerli iganes ka ette ei võtaks.

– Viktor Koškin

Pioneer, fotograaf, valgustaja, kuid ise nimetab end siiski pedagoogiks. Mees kui orkaan ja kahel jalal kõndiv orkester. Sul lihtsalt ei hakka temaga igav ning kõik, kes stereotüüpselt arvavad, et ta on kuri, siis see pole nii. Mooses sai seda isiklikult tunnistada! Võimalik, et nagu Carlsberg oma loosungiga “Probably the best beer in the world”, on Koškin “Probably a best pal for life”.

– Madis Kareda

Elukutseline näitleja, suurmõtleja (vähemalt Meie arvame nii) ning meeletult suure teadmiste pagasiga isiksus, mis paneb lisaks mõtteavaldustele ka nautima ülimalt mahedat häälekõla. Eesti oma John Travolta, kuid nägusam!

Ühtlasi ka väljavõte luuletusest, mis pärineb Miina Härma laulust “Kui sa tuled, too mul lilli”, kuid on krutskina väänatud luulesõnadeks Hando Runneli poolt alljärgnevalt:

Kui sa tuled, too mul lilli,
too mul kurki, too mul tilli,
kohupiima, kohviube,
tule tuuluta mu tube;
minu kodu on mu urgas,
hallitus ja hais on nurgas,
tules ära tuld küll süüta,
ära uuri, ära tüüta
manitsustega mu kõrvu,
igatsen vaid sinu õrnu
unistusi uuest ajast,
puhtast, valgest vangimajast.

– Tanel Beeren

Ootamatu karakter võtteplatsilt, kelle mikrofoni taha meelitamine võttis küll hetke aega, kuid Tanel on ka põhjusega episoodi viimane külaline, sest laskume võtteplatsilt mõneks minutiks kinnisvara investeeringute maailma. Räägime põgusalt läbipõlemisest, USA-s elamisest ja lõpetuseks ka paar tarkusetera, mis peaks kõnetama igaühte meist.

/—-/

Kuula, laigi, sheeri ja jaga ka oma emale, isale, koerale ja papagoile.

edit by mooses

Triin Lellep x Ervin Ambach – “Tulnukad tulevad varsti maa peale”

#32 – Triin Lellep x Ervin Ambach – “Tulnukad tulevad varsti maa peale”

Kuula:

Kirjeldus:
lellep x ervin x mooses
Seekordses episoodis ei räägi Mooses sellest, kuidas talle Tartu ei meeldi. Õigupoolest räägib Mooses üldse vähem ja on kuulaja rollis, sest saatesse on tulnud Ervin Ambach. Toetavaks osapooleks ja alternatiivse tõe kuulutajaks on ka Triin Lellep!

Kes on Ervin, millest ta räägib, kuula järgi!

Bashar – tulnukas paralleelreaalsusest, kes kanaldab end läbi sensatsioonilise Darryl Anka.

Kas karma ikka on olemas?

Tehisintellekt viib meid kunagi kokku kõrgema “Minaga”.

Miks toimuvad tulnukate külastused maa peal ja meedia alavääristamine UFO-de temaatikal. Kes on hübriidinimesed? Kes on greyd?

2025 – 2033 aastate jooksul toimub kontakt inimkonnaga tulnukate poolt! :O :O :O

Mis on Taevas ja mis on Põrgu?

Nii palju küsimusi, et targem on klapid pähe panna ja kuulama hakata!

edit by mooses

Triin Lellep – universum, ohtlikud agulid ja Suhtevimkad

#26 – Triin Lellep – universum, ohtlikud agulid ja Suhtevimkad by pangalaen • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Pangalaen läheb puhkama, esimene hooaeg on läbi, veebruaris oleme tagasi. Paula ei pese jalgu ja muid kehaosi. Miki kuulab palju raadiot. Moosesele ei anta sõna. Paula kasutab palju tindeirt. Mooses ei saa endiselt sõna. Sodiaak, Kiš-Miš, Šeš-Beš ja aasta lühikokkuvõte. Mooses sai lõpuks sõna. Kadunud artist – Miki teeb räpidebüüdi. Ja debüüdiks see ka ilmselt jääb. 

Triin Lellep Pariisi ooperilavale jõudmisest:kaotasin hääle ega suutnud kolm aastat laulda

237. osa: Triin Lellep Pariisi ooperilavale jõudmisest:kaotasin hääle ega suutnud kolm aastat laulda

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate külaline on ooperilaulja Triin Lellep, kes ilmutas hiljuti raamatu „Minu Pariis“.

Triin lubas juba kaheksanda klassi tüdrukuna Pariisis olles, et sinna linna ta ühel päeval kolib. Kui esialgu läks Triin sinna ajutiselt modellitööd tegema, siis lõpuks elas ta seal lausa seitse aastat.

Triin töötas Pariisis nii ooperiagendina, muusikaõpetajana kui ka laulis siin-seal. Ta jutustab saates üsna palju Pariisi ja Prantsusmaa muusikamaastikust ning nendib: Pariisis on meeletult keeruline läbi lüüa, sest kõik talendid koonduvad just sinna.

Sama keeruline on Prantsusmaa pealinnas end sisse seada. Näiteks on paras katsumus leida kodu, mis ei maksaks liiga palju või poleks ulmeliselt pisike. Samamoodi tuleb jõuda pariislasteni – viimastel (nagu me ilmselt teame) on aga omamoodi iseloom ja vaated elule. Samas on kõik seda väärt.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Margus Vaher

Margus Vaher

Kuula:

Kirjeldus:
Ma jumaldan öelda.. Mees tahab – mees teeb! Ja nii ongi! Margus Vaher on tegus mees. Ta laulab, kirjutab raamatuid, esineb vestlusõhtutel koos teiste kangete meestega, lisaks sellele kõigele esilinastus äsja teleekraanil uus ja põnev saade – SuhteVimkad. Margus viib saadet läbi imeilusa Triin Lellepiga. Mine ja kuula, millest Õhtuleht ja Elu24 käima läheksid. Põnev kuulamine!
#suhtevimkad #agamiksmehedsellisedon #midamehednaisteleeiräägi

Kadedad moorid Triin Lellepi ja Silvia Ilvese hingede ja elu kallal

125. saade (7.12.2019). Kadedad moorid Triin Lellepi ja Silvia Ilvese hingede ja elu kallal

Kuula:

Kirjeldus:
Tänane saade on Kristina Herodese hingeteemal – must kadedus. Eriti hästi on näha eestlaslikku kadedust tugevate Eesti naiste puhul, täpsemalt intriigidest, mis ümbritsevad ooperilauljat Triin Lellepit ja tšellisti Silvia Ilvest.

Mida me kõik saaksime sellest õppida, miks üldse inimesed kadetsevad ja kurjad on – seda kõike saad teada, kui kuulad saadet!