Hardi Meybaum – TTÜ mehaanikainsenerist USA riskiinvestoriks

#002: Hardi Meybaum – TTÜ mehaanikainsenerist USA riskiinvestoriks by Podcast: Globaalsed eestlased

Kuula:

Kirjeldus:
Minu teine saatekülaline on tehnoloogiaettevõtte GrabCADi edukalt üles ehitanud ning praegu riskiinvestoria tegutsev Hardi Meybaum. Lisaks sellele algatas Hardi aasta tagasi heategevusliku initsiatiivi Eesti 2.0, mille eesmärk on aidata eesti noortel valida endale tehnoloogiapõhist tulevikku, õppida loovust ja meeskonnatööd ettevõtlikus keskkonnas. Disclaimer: Pean märkima, et ma olen Eesti 2.0 üks nõukogu liige ja tunnen Hardit juba pea 15 aastat, mistõttu sain temalt küsida detailsemaid küsimusi kui muidu tuttavalt. Me räägime paljudest asjadest:

– Kust sai alguse tema insenerihuvi?
– Mida ta soovitab noortel täna õppima minna?
– Kuidas tekkis tal GrabCADi idee ja kuidas jõudsid nad 3 miljoni kasutajani?
– Lisaks annab Hardi nõu alustavatele ettevõtjatele – mis on fundamentaalsed oskused, mis on edu või ebaedu põhjustajateks?
– Milline on tema unikaalne harjumus, mida teised ei tee?
– Milline näeb välja Eesti 100 aasta pärast?

Selles saates on palju põnevat just ettevõtjate jaoks, seetõttu on kõik olulisemad asjad mida Hardi mainib lisatud viidetena saate märkmetesse, mis asuvad podcasti enda veebilehel aadressil memokraat.ee. Soovin teile head kuulamist… ja siin on minu vestlus globaalse eestlasega, Hardi Meybaumiga.

Kui teil on mõtteid, kellega võiksin järgmisena vestelda, kirjuta palun globaalsedeestlased@gmail.com.

Podcasti taustamuusika: Pete Josef “Colours”. Tänud Ühendkuningriikide elektroonilise jazzi artistile ja multiinstrumentalistile Pete Josefile ja Saksamaa plaadifirmale Sonar Kollectivile, kes on andnud meile õiguse kasutada tema loomingut podcasti tunnusmuusikat. Pete on võrratu talent, kes on mänginud ja teinud muusikat koos selliste tuntud nimedega nagu Roni Size, Kelis ja White Lamp.