Helgi on singel kringel

Helgi on singel kringel by Lilla agenda • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Siin on meie kaua kaunikesti valminud intervjuu kväär ikooni Helgi Saldoga, kodanikunimega Heinrich Sepaga. Räägime kollektiivsest intiimsusest, suhetest ja interneti deitimisest kväärina. Helgi on meid inspireerinud aastaid oma loomingulise dragiga, mida ta ise kirjeldab Ida-Euroopa kehaõudusena, kuid on meie meelest õudselt ilus. Lisaks sellele on ta LGBTQ+ aktivist ja üks House of Pedestrian’i asutajatest.
***
Kuna tegime intervjuu veebruaris, koroona tippajal, siis salvestasime esimest korda üle interneti, nii et helikvaliteet on rabedam kui tavaliselt.
***
IG: @helgi_saldo
Helgi essee – Minu kvääripandeemia
***
Meid leiad anchor.fm/LillaAgenda, Instagramis, Facebookis ja NÜÜD ka Patreonis
Tunnusmuusika: Eke Allikvere
Suur aitäh, meie patroonidele:
Andra, Anette, Belladonna, Elina, Hebo, Laura B Kass, Laura V, Sara A Orav, Triin, TRN !

Pandeemiakohting: tal vajus suu lahti, kui ütlesin, et mulle meeldib voodis teha SEDA

Episood 26: Pandeemiakohting: tal vajus suu lahti, kui ütlesin, et mulle meeldib voodis teha SEDA by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
Ussikeeled on tagasi pisikeselt pausilt ja tervamad kui kunagi varem. Seekord räägime taas seksuaalsusest viimase aja uudiste valguses. Ehk kas tõesti on mõni, kes leiab, et kui 14+52 on teeb paari keskmiseks vanuseks 33, siis on suguühe okei?

Räägime ka seksis pandeemia tingimustes, ehk kuidas vaatleb seda traditsioonilises abielus naine (ehk Manona) ja vaba ja vallaline (ehk Keit). Pluss Keit jagab kuumi detaile oma viimasest esimesest kohtingust, mis algas nii paljutõotavalt, aga lõppes viie minutiga, kui ta paljastas SELLE!

Kuula, muiga, vihasta ja ela meile kaasa!