Sirje Eesmaa ja Annely Adermann: Kuidas püsida ekraanil 25 aastat?

Sirje Eesmaa ja Annely Adermann: Kuidas püsida ekraanil 25 aastat?

Kuula:

Kirjeldus:
Sirje Eesmaa ja Annely Adermann on TV3 ekraanil püsinud 25 aastat. Poetame kolmekesi ukse telemaastiku telgitagustesse ning arutleme saadete nähtamatute stseenide üle. Kui Sirje on Eesti legendaarsemaid uudisteankruid tänaseni, siis Annely on pidanud erinevaid ameteid telekanali algusaegadest peale. Kuidas noorte tüdrukutena tehnilised erialad ülikoolis lõpetatuna mõlemad ennast niisama telekonkurssidel proovile panid ning osutusid neile endalegi üllatusena tulnud välja valituteks. Kuidas ellu jääda armutus telemaastiku konkurentsis, kus iga aasta ilmub ekraanile uusi saatejuhte ning kuidas hoida ennast tasakaalus taludes teletööga kaasnevat pidevaid adrenaliini üledoose. Kuula podcasti, Otse ja ausalt varjatud kaadrid teie ees koos isiklike eriliste naljakate nüanssidega. Mis hoiab sihi silme ees?

Nika Kalantar avas põhjuseid, millele peaksid inimesed mõtlema enne laste saamist

KUULA | Nika Kalantar avas põhjuseid, millele peaksid inimesed mõtlema enne laste saamist

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti üks esifeministe Nika Kalantar on mitme aasta jooksul silma paistnud küllaltki vastuolulise mõttekäiguga, et tema lapsi saada ei soovi. Selle tõttu on ta ka suure kriitika alla langenud. Viimati rääkis ta sellest teemast “Duubli” saates, mille järel jäi paljudele inimestele ette ka tema riietus.

Kadi Poll – Kiirest karjäärist teles, enda tõestamisest ja unistuste püüdmisest

#31 – Kadi Poll – Kiirest karjäärist teles, enda tõestamisest ja unistuste püüdmisest by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Meie #31 saate külaliseks on kõige armsam inimene – Kadi Poll.

Kadi Poll aka Kadiah võitis eestlaste südamed, pääsedes “Eesti Laul 2019” finaali enda kirjutatud lauluga “Believe”.

Igapäevaselt on Kadi tööl TV3-e kommunikatsioonijuhina, ta armastab teletööd väga, kuid tema süda kuulub siiski muusikale. Kadi on õppinud Ülenurme Muusikakoolis ja lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli. Kõrgharidus on tal aga hoopis telerežissöörina, omades BFM-i magistrikraadi.

Praegu omandab Kadi FAF Eesti personaaltreeneri koolitust. Ta soovib selle koolitusega saada põhjalikud teadmised treeningust ja toitumisest, et saaks nii endale kui ka teistele tulevikus abiks olla ning osata vastata «miks» küsimustele.

Oma tööd televisioonis alustas Kadi andmesisestajana, seejärel oli ta sotsiaalmeediaspetsialist ja videograaf ning tänasel päeval on ta TV3-e kommunikatsioonijuht.