Külapood Peaaegu Laivis feat. Sander Õigus

#190 – Külapood Peaaegu Laivis feat. Sander Õigus

Kuula:

Kirjeldus:
Hei hei! Siin on episood mis sai lindistatud laivis läbi Twitchi koos Sander Õigusega. Räägime päevakajalistest teemadest nagu miks Sander habeme ära ajas, kuidas keegi teda ära ei tunne ja et äkki ei ahistaks lapsi. Heli kvaliteet on nagu läbi Interneti ikka on.

Kes päästaks superkangelased?

Meile Meeldib Mängida #92 – Kes päästaks superkangelased?

Kuula:

Kirjeldus:
Mõlgutame mõtteid selle üle, et kes või mis võiks päästa superkangelased. Loomulikult tuleb taaskord juttu PlayStation 5-st ja Xboxist. Lisaks teeme teatavaks eelmise auhinnamängu võitja, kuulutame välja uue auhinnamängu ning paneme proovile teie teadmised videomängudest, võitjat premeerime auhinnaga. Saate lõpus räägib Tarmo sellisest lahedast asjast nagu LEGO Vidiyo.

00:00​ Algus
00:45​ PlayStation 5
05:25​ Auhinnamängu võitja: Heiki Siider
06:04​ Viktoriiniküsimus, pane oma teadmised proovile
08:22​ Uus auhinnamäng: Kirjuta kommentaaridesse kas soovid arvutile Football Manager 21 VÕI Pro Cycling Manager 19 mängu
10:46​ Bethesda kuulub nüüd Microsoftile
11:22​ Viktoriiniküsimuse vastus, särgi sai omale Madis Sibul
11:39​ Bethesda ja Microsofti teema jätkub…
24:35​ Roblox on rohkem väärt kui EA või Ubisoft
31:28​ Kes või mis päästaks superkangelased?
44:45​ Capcom ja COVID-19
47:50​ EAGATE
50:21​ Huumorinurk
52:28​ NBA staar jäi oma Twitchi kanalist ja sponsoritest ilma
55:55​ Haley Bennett liitus Borderlandsi seltskonnaga
57:33​ Soodsalt või tasuta – DISCORD.MKUUBIS.EE
1:01:49​ LEGO VIDIYO – SOOVITAME
1:06:10​ Omar mängis “Little Hope’i” jälle
1:07:48​ Mihkel räägib kuidas “Aeon Must Die!” mängul läheb ja mida ta vahepeal mänginud on

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Meile Meeldib Mängida #86 – Eestlased on maailma ühed kiiremad autovargad

Meile Meeldib Mängida #86 – Eestlased on maailma ühed kiiremad autovargad

Kuula:

Kirjeldus:

Värskelt avaldatud statistika kohaselt olevat eestlased maailma ühed kiiremad autovargad… seda õnneks ainult videomängudes.

Saates veel: Tähesõjad, Cyberpunk 2077, GameStop, Jaapan ja cosplay, Epic Games Store, Xbox, Nintendo, Harry Hesketh ja tema emanaljad, Twitch ja palju muud.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTubes otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Teine Tase 273 × Kogu tõde Dr Disrespectist

Teine Tase 273 × Kogu tõde Dr Disrespectist

Kuula:

Kirjeldus:
21. sajandi suurim müsteerium vajab lahendamist – mis juhtus Dr Disrespectiga? Twitch.tv suurima staari müstilist eetrikeeldu lahkavad Allan, Ragnar ja Sten. Lisaks arutatakse, kas Cyberpunk 2077 uus video-, pildi- ja tekstimaterjal paljastab suuremad probleemid mängu juures. Tagatipuks jõutakse arusaamale, et poolakate küberpungiliku rollika kubemekarvade süsteem on hea, aga see saaks olla veelgi parem. Meestel on ideid.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://www.youtube.com/watch?v=FDeIGLHAoqE

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Märt Koik

Märt Koik on Eesti näitleja, saatejuht, koomik ja videoblogija. Räägime näitlemisest, Eesti teleproduktsioonist, võitluskunstidest ja profimaadlusest, filmikoreograafiast, filmitalgutest, Märdi lapsepõlvest ja piinlikest hetkedest, püstitame küsimuse “Kas meie elu on kui arvutimäng?”, kuidas Märti minuga sassi aeti, feminismist, debiilsetest Eesti seadustest, Kaitseväest, Märdi salajasest unistusest saada Twitch livestreameriks, tema tulevikuplaanidest ja lõpus arutame kas baklažaan on looduslik dildo.

Einari Jututuba #13 – Märt Koik

Chauucer & Nuga

Chauucer & Nuga on Twitch livestreamerid, kes on tuntud oma “drunk- ja IRL striimide” poolest kus nad joovad ennast putsi, mängivad arvutimänge ja vahel loobivad üksteist toolidega või saavad ossidelt kohalikus baaris pudeliga pähe. Räägime, kuidas me kohtusime, kuidas Chauucer endal vana-aasta õhtul silma peast välja lasi ja tema munn meesarsti näppude vahele sattus, ajast mil õppis EBS’is, tema karjäärist maailma suurimas audiitorettevõttes, süütuse kaotamisest, kolmekatest, kuidas looduslikult peenist suurendada ja palju muud. Lemon Party diivanil istub täna peale Noa ka nende kaine autojuht Kevin, kes räägib meile oma kogemustest kiirabi autojuhina.

Einari Jututuba #3 – Chauucer & Nuga