Triin Lellep x Ervin Ambach – “Tulnukad tulevad varsti maa peale”

#32 – Triin Lellep x Ervin Ambach – “Tulnukad tulevad varsti maa peale”

Kuula:

Kirjeldus:
lellep x ervin x mooses
Seekordses episoodis ei räägi Mooses sellest, kuidas talle Tartu ei meeldi. Õigupoolest räägib Mooses üldse vähem ja on kuulaja rollis, sest saatesse on tulnud Ervin Ambach. Toetavaks osapooleks ja alternatiivse tõe kuulutajaks on ka Triin Lellep!

Kes on Ervin, millest ta räägib, kuula järgi!

Bashar – tulnukas paralleelreaalsusest, kes kanaldab end läbi sensatsioonilise Darryl Anka.

Kas karma ikka on olemas?

Tehisintellekt viib meid kunagi kokku kõrgema “Minaga”.

Miks toimuvad tulnukate külastused maa peal ja meedia alavääristamine UFO-de temaatikal. Kes on hübriidinimesed? Kes on greyd?

2025 – 2033 aastate jooksul toimub kontakt inimkonnaga tulnukate poolt! :O :O :O

Mis on Taevas ja mis on Põrgu?

Nii palju küsimusi, et targem on klapid pähe panna ja kuulama hakata!

edit by mooses

UFOd Pärnumaa taevas, valge põllega kummitus ja Laimond, kelle mängud olid väga vägivaldsed

UFOd Pärnumaa taevas, valge põllega kummitus ja Laimond, kelle mängud olid väga vägivaldsed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on kuulajate lugude saade! Seekordsed lood panevad meie südamed sulama, toovad pisarad silma ja tekitavad ka selliseid hirmujudinaid, et vahepeal on tunne, et süda jääb seisma. Kuulata omal vastutusel!
Ootame kirju jätkuvalt aadressil kylmavarinad@gmail.com.

Igor Volke. Ufode olemasolus ei saa enam kahelda

EESTI ESO 3 | Igor Volke. Ufode olemasolus ei saa enam kahelda by Eesti eso

Kuula:

Kirjeldus:
Koroonakriisi varjus tuli USA valitsus välja teatega, kus kinnitatakse meie planeedil leiduvaid tundmatud lendavaid objekte. „Eesti eso” kolmandas saates käis külas Igor Volke, kes on tulnukalugusid uurinud juba aastaid.

Maailma võimsaima riigi juhtkond on nüüd siis ufode olemasolu lõpuks kinnitanud. Teade ilmus aprillis – sügavas koroonakriisis. Enam ei saa rääkida „tädi Maalidest”, kes pilvepiiril imelikke tulukesi näevad ja neid tulnukateks peavad. Nüüd näib, et oleme jõudnud ajastusse, kus maavälise elu olemasolus pole põhjust enam kahelda.

Nüüd kirjeldavad oma kogemusi militaarinimesed, tõsised ja usutuvad, ning laiema avalikkuse ette on jõudnud ka videod, kus ebainimlikel kiirustel liikuvaid objekte näha saab. Kas maavälise elu eitamisel on lõpp ja ufoskeptikute argumendid lõplikult kummutatud, sellest Igoriga „Eesti esos” rääkisimegi.

USA kaitseministeeriumi sünonüümiks olev Pentagon kinnitas andmeid, mis ilmusid tegelikult juba 2017. aastal New York Timesis – kaks hävituspilooti rääkisid enda kogemustest.

Igoriga arutasime ka mitmete muude huvitavate teemade üle. Miks lendavad ufotaldrikud nii-öelda kõht eest? Või milline võiks välja näha tulnukas – kas väike keha ja suur pea on ka inimkonna tulevik? Kui veel suuremalt mõelda, siis mis eesämärgil need maavälised olendid meid üldse külastavad?

Saatejuht: Taavet Kase
Tagasiside: eso@delfi.ee

Aknast sisse piiluvad ufod, aegruumirännak Vigala Sassi juures ja deemonkass

aknast sisse piiluvad ufod, aegruumirännak Vigala Sassi juures ja deemonkass

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Külmavärinate» kuulajate ees järjekordne saade, mille Dagmar ja Heidi panid kokku neile saadetud kuulajate kirjadest. Kui ka sinul on kõhe lugu jagada, siis saada see aadressil kylmavarinad@gmail.com!
Muuhulgas räägime loo Katariinast, kelle aknast vaatasid sisse ufonaudid; Ronja ja Liisa kirjeldavad oma luupainajaid, mis oli nende elude ühed kõige õudsemad elamused; Kelly jutustab veidrast aegruumirännakust Vigala Sassi juures ning lõpetuseks toome teieni Mihkli loo, kes nõukaajal öö läbi Tallinnas Vene tänaval kummitusega maid jagas.

UFOd Kaiu raba kohal ning hallid mehed Varbola metsas

UFOd Kaiu raba kohal ning hallid mehed Varbola metsas

Kuula:

Kirjeldus:
Tänaõhtune «Külmavärinate» taskuhääling sai hoogu Pentagoni kinnitusest, et tõepoolest – tundmatud lendavad objektid ehk UFOd on olemas. Seega teeme reisi ümber Eesti ning vaatleme kõige müstilisemaid UFOlugusid, mis meil siin Maarjamaal on juhtunud.
Me alustame päris kaugelt ning toome kuulajani 1970ndate Eestis nähtud UFOde lood – mida on üllatavalt palju! Paistab, et toona oli Eesti kohe eriliselt taevaste tegelaste jälgimise all. Seejärel liigume taas Raplamaale, kus kunagi müstilistest lugudest puudust ei ole. Kõigepealt räägime Varbola metsas nähtud salapärastest kahe ja poole meetri pikkustest hallidest meestest, seejärel aga kaevume kõikidesse lugudesse, mida jutustatakse Kaiu ehk Kolgu raba kohta – ja neid lugusid on palju! Tunnistajaid meie õnneks ka.
Kui sul on jutustada põnev, salapärane või kummituslik lugu, siis ootame kirju aadressil kylmavarinad@gmail.com.

Igor Volke

Tamara Podcast – Igor Volke

Kuula:

Kirjeldus:
Millised ufod välja näevad? Kuidas käituvad poltergeistid? Uurime Eesti juhtiva ufoloogi ja anomaaliate uurija Igor Volke käest.