Ühiskonna lõhestumise järgmine tase, enam pole võimalik pooli mitte valida, valid sa igaljuhul

#197 Ühiskonna lõhestumise järgmine tase, enam pole võimalik pooli mitte valida, valid sa igaljuhul

Kuula:

Kirjeldus:
Sinu ees on uus inspiratsioonivalang. Anname aga kuuma!

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

INDREK TAMMOJA – Elus ja õnnelik olemise praktikast

#36: INDREK TAMMOJA – Elus ja õnnelik olemise praktikast by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Muusik ja mõtiskleja, ansambli RÄNDAJA eestvedaja INDREK TAMMOJA peegeldab täpselt oma muusikat – sügav, rahulik, mõtlik ja tähenduslik. Temaga vestlus kandis ka neid samu omadus.

Indreku jaoks on väga oluline see, et inimene iseenda keskmes olemise juures tuletaks endale meelde ka laiemat keskkondlikku tasandit. Näeks metsatööstuses palgikoorma ning teedeehituses liivakoorma taha. Tema panuseks on olla muusikuna justkui kanal, et läbi muusika ja sõnade anda inimestele “müksu” vaatamaks suuremalt, mõtlemaks laiemalt ja tundmaks end maailmaga üks.

Vestlus Indrekuga on nagu rännak. Rännak vaiksesse ja rahulikku vestlusesse, mõttepausidesse ja -käikudesse. See on justkui kutse aeg maha võtta ja end tunnike sagivast maailmast välja lülitada. Vestlesime temaga tegelikult juba päris ammu ja ma pelgasin kehva heli tõttu seda üles panna. Siiski otsustasin seda teha, sest vestluse väärtus kaalub üles kehvemapoolse helikvaliteedi 🙂

SAATES RÄÄKISIME:
🧡 keskkonnast ja ühiskonnast
💛 paarisuhtest ja armastusest
💚 muusikast ja loomingust
🧡 enesearengustj a kasvamisest
💙 plaanide tegemisest

PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – http://tiny.cc/IndrekTammojaYT
🎙 Soundcloudist – http://tiny.cc/IndrekTammojaSoundCloud
📟 Spotifyst – http://tiny.cc/IndrekTammojaSpotify
.
TOETA DALI PODCASTI!
Kui said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis Sul on võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Indrek Tammoja ja Rändaja kohta saad lisainfot kas nii Indreku kui Rändaja Facebooki lehelt või bändi kodulehelt: randaja.ee
.
Ilusat kuulamist ja ühendu maailmaga tervikuks! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #indrektammoja #randaja

Mina ei taha veel magama jääda #26

Mina ei taha veel magama jääda #26

Kuula:

Kirjeldus:

Mida me arvame vaktsiinidest?Mis teed peaks ühiskond minema?Kui palju me indiviididena usaldame oma heaolu teiste kätesse?Mis vastutus on meil endil?
Selle aasta esimene episood. Endal oli väga põnev.

meeste tõprakäitumist vabandavad nii emmekesed kui ühiskond

meeste tõprakäitumist vabandavad nii emmekesed kui ühiskond

Kuula:

Kirjeldus:
Mehed, kes ei oska lahku minna; mehed, kes ei käitu viisakalt ja mehed, kelle mölaklikku käitumist kiidavad nende vanemad heaks – on palju asju, kuidas väljendub üks lihtne tõde, et meeste käitumisele antakse liiga tihti vabandusi.

81. Tissident x Mikk Pärnits: 2021 hakkan tegema räppi

81. Tissident x Mikk Pärnits: 2021 hakkan tegema räppi

Kuula:

Kirjeldus:
2021. aasta algab bängeriga, sest stuudios on külas inimene, kes ei vaja tutvustamist: Mikk Pärnits! Juttu tuleb Eesti ühiskonnast, poliitikast, soorollidest, TikTokist ja loomulikult kurikuulsast roosast kleidist.

Kirjuta meile: tissident@ekspressmeedia.ee

Lobjakas vs. Vooglaid valitsuskriisist ja vihakõnest

Lobjakas vs. Vooglaid valitsuskriisist ja vihakõnest

Kuula:

Kirjeldus:
Iganädalases saates «Lobjakas vs Vooglaid» analüüsivad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid olukorda valitsuses pärast järjekordset EKRE ministrite vahetust ning arutlevad selle üle, kuhu soovib opositsiooniline Reformierakond jõuda vihakõne kriminaliseerimise seaduseelnõuga.

USA presidendivalimised ja koroonapiirangud

USA presidendivalimised ja koroonapiirangud

Kuula:

Kirjeldus:
Saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid analüüsivad Ameerika Ühendriikide presidendivalimisi ja selle käiku ning arutlevad, mida tähendavad koroonaviiruse tõttu Euroopas kehtestatud uued piirangud. Kõneks tuleb ka Eesti abieluteemalise referendumi küsimuse sõnastus.

Noorsotside president Õnne Paulus: Noored peaksid mängima suuremat rolli ühiskonnas

Noorsotside president Õnne Paulus: Noored peaksid mängima suuremat rolli ühiskonnas

Kuula:

Kirjeldus:
Saage tuttavaks Noorte Sotsiaaldemokraatide uue presidendiga Õnne Paulusega! Räägime noortest poliitikas ja ühiskonnas laiemalt, noorpoliitikute inspiratsiooni allikatest ja tuleviku väljavaadetest.

Karin Paulus: Rohkem empaatiat ehk linn olgu meie kõigi oma

Karin Paulus: Rohkem empaatiat ehk linn olgu meie kõigi oma

Kuula:

Kirjeldus:
Kuna Kesklinna vanema amet on olnud võimuerakonna poolt pikalt täitmata, sotsiaaldemokraat Karin Paulus andis teada, et on valmis võtma pealinna ühe olulisema linnaosa juhtimise enda peale.

“Mina olen nagu Raja Teele, kes ennast appi pakub” naeratab ta.

Kunstiteadlane Karin Paulus kavatseb luua võrdsemaid tingimusi Tallinna tänavatel, kus kõik inimesed võiksid vabalt liikuda. Ühtlasi soovib ta arendada linna senisest strateegilisemalt, et kõik huvigruppide vajadused oleksid arvesse võetud.

Loe lisa: https://www.sotsid.ee/sotside-kesklinna-vanema-kandidaat-kunstiteadlane-karin-paulus-muudaks-vanalinna-100-autovabaks/

Марина Кальюранд возвращается в Брюссель: как Европарламент справляется с кризисом?

Марина Кальюранд возвращается в Брюссель: как Европарламент справляется с кризисом?

Kuula:

Kirjeldus:
По словам европарламентария Марины Кальюранд, коронавирус временно отправил Европарламент в состояние “клинической смерти”. Сама Марина Кальюранд провела весну в Эстонии, работая удаленно и отвечая в свободное время на звонки по кризисному телефону 1247.

Однако, сейчас страны-члены Евросоюза приспособились к новой ситуации, и в планах Европарламента решительные шаги по восстановлению экономики, пострадавшей за время карантина. Летом Европарламентарии собираются возвращаться обратно в Брюссель с новыми силами и идеями. Подробнее – в новом подкасте Кибердемократов.

За работой Депутата Европейского парламента Марины Кальюранд также можно следить на её страничке:

Rus