Beebiootel Ulaka Kaunitari koolitaja: Seks raseduse ajal võib olla väga rahuldustpakkuv

Beebiootel Ulaka Kaunitari koolitaja: Seks raseduse ajal võib olla väga rahuldustpakkuv

Kuula:

Kirjeldus:
Mil moel raseduse ajal ja pärast sünnitust seksuaalelu rahulduspakkuvana hoida? Kuidas väikeste laste kõrvalt emotsionaalselt seksiks valmis olla? Millal laste kõrvalt selleks üldse aega leida? Doula Daisi Kuuse on teemaga väga hästi kursis, sest on ka ise ema ja taas beebiootel. Lisaks aitab ta koolitajana avastada seksuaalseid naudinguid.

Emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on saatejuht Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas seksika pesupoe Ulakas Kaunitar perenaine Kirki Kubri, kellega arutame emade seksisaladuste üle.

Kui naine saab emaks, siis võib pahatihti juhtuda, et emadus võtab kogu elu üle ning seksile pole aega ega tahtmist mõeldagi. Miks see aga ikkagi oluline on ja kuidas endas taas ulakas pool üles leida, sellest täna räägimegi.

Lisaks arutame, mis võiks olla ühe ulaka ema seksiarsenalis, milliseid nippe ja trikke tasub teada, kuidas rääkida lastega seksist ning kuidas hoida paarisuhet, kui ellu lisanduvad väikesed inimesed, kes justkui kogu tähelepanu nõuavad.

Mööda ei lähe me ka seksist enne rasedust ja rasedusaegsest seksist – kuidas tagada, et suures lapseplaneerimishoos rõõm seksist kaduma ei läheks, mida peab tähele panema mees, kui naine rasedaks jääb ja mida naine ise võiks enda, mänguasjade, libestite kohta raseduse ajal teada.

Kuula saadet!

Paljastame sekspoe telgitagused!

64. saade (18.08.2018): paljastame sekspoe telgitagused!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas vallatu pesupoe perenaine Kirki Kubri, kellega arutleme kõikidel teemadel, mis on seksuaalsusega seotult hingel. Millised on need mured, millega Eesti inimesed sekspoodi pöörduvad, millega soovitakse abi saada? Mis on need hitt-tooted, mida ikka ja alati ostetakse – kui populaarsed on mänguasjad, dildod? Kui väga teatakse aga erinevatest geelidest-kreemidest, mis libiidot toetavad? Kes on tüüpilised sekspoe kliendid? Kuidas üldse alustada kõige selle avastamist, mida seksikal turul pakkuda on?

Ühtlasi on meil lugejatele välja pandud ka paar vallatut seksikat auhinda! Kirjutage meile kas Facebookis või dagmar.lamp@postimees.ee ja jagage oma erinevaid kogemusi, mis teil sekspoodidega on. Või ehk on teil jagada mõni hea nipp, kuidas partnerit ergutada fantaasiaradadele ja uusi huvitavaid asju buduaaris proovima? Või on ehk sul mingi huvitav vihje tootele, mis on toonud kaasa eriti erutavaid elamusi? Anonüümsus ja diskreetsus garanteeritud!

Kuula saadet ja leia meid ka Facebookist!