ülikond

Tamara Podcast – Erki Veiko

Tamara Podcast – Erki Veiko Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949015090-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-erki-veiko-1.mp3 Kirjeldus: Mihkel ja Len istusid üle pika aja taas maha podcasti tegema ja kutsusid külla oma sõbra Erki Veiko. Erki on ülikonna ärikas, kes on hiljuti oma eluloo raamatu välja andnud. Võrdleme Eestit teiste kultuuridega ja räägime erinevaid veidraid lugusid meie eludest.

Read More

Sisuturundussaade: ülikonna valimise rusikareeglid ehk kuidas valida hästiistuv riietus

16.09.20 Sisuturundussaade: ülikonna valimise rusikareeglid ehk kuidas valida hästiistuv riietus Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/923145961-aripaeva-raadio-160920-sisuturundussaade-ulikonna-valimise-rusikareeglid-ehk-kuidas-valida-hastiistuv-riietus.mp3 Kirjeldus: Ülikonna valimisel kehtivad mõningad väga lihtsad näpunäited, mis garanteerivad, et ülikond istub hästi ning vastab ka ürituse kutsel märgitud rõivastusstiilile, sest üks ja sama ülikond ei sobi kindlasti igale üritusele. Nendest rusikareeglitest ning ühtlasi ka suurimatest vigadest, mida Eesti mehed ülikonna kandmisel…

Read More

Pohjanheimo ei halasta: Kaljulaid ei tunne etiketti, peaminister võiks ülikonda pressida

Pohjanheimo ei halasta: Kaljulaid ei tunne etiketti, peaminister võiks ülikonda pressida Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/760484341-kroonika-pohjanheimo-ei-halasta-kaljulaid-ei-tunne-etiketti-peaminister-voiks-ulikonda-pressida.mp3 Kirjeldus: Moelooja Ülle Suurhans Pohjanheimo sõnab, et Evelin Ilves polnudki nii hull, kui tagasi mõelda tema presidendiproua aegadele. Kuula, mida arvab ta ministrihärrade riietusest vastuvõtul ja sedagi, mis Kaljulaid võiks kõrva taha panna!

Read More

Erki Veikoga sihikindlusest, kvaliteedist ja klientide vajadustest

Erki Veikoga sihikindlusest, kvaliteedist ja klientide vajadustest Kuula: http://api.spreaker.com/download/episode/17310226/016_erki_veiko_mixdown_18lufs.mp3 Kirjeldus: Meie tänane külaline on Erki Veiko. Ta veetis suure osa oma koolijärgsest ajast tehes IT-alast tööd erinevates ettevõtetes, kuid enne kahekümnendate lõppu tegi julge kannapöörde ja asus looma kvaliteetseid ülikondasid. Pea ees hüpe kivise põhjaga külma moemaailma vette tasus kiiresti ära ning tema tänaseks tuntud…

Read More

Erki Veiko

Tamara Podcast – Erki Veiko Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/505400655-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-erki-veiko.mp3 Kirjeldus: Erki Veiko on Errier Men asutaja. Erki on nägus härra, kes teeb nägusaid mõõduülikondi. Tegemist on meie kõige pikema podcastiga (3h+). Räägime väga paljudel teemadel nagu turundus ja äri ja meeste mood ja psühholoogia ja mediteerimine jne. Head kuulamist!

Read More